Příběh ze života: „Ve staré pohlednici byl los, který mi změnil život“

Žili jsme tak špatně, že ani nenacházím slova. Platy se neustále zpožďovaly, takže dluhy rostly. Někdy místo peněz dávali jídlo, protože jsem pracovala v továrně na těstoviny. A díky za to, alespoň jsme nehladověli.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: russpil.ru

Probírala jsem své drahé oblečení „z minulého života“ a plánovala jsem je dát k prodeji. Moje dcera si moc přála kolo a já jsem se chystala splnit její sen. Mimochodem, nemělo smysl hledat jinou práci, protože krize zasáhla všechny podniky.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: russpil.ru

Moje chyba byla, že jsem nešetřila peníze, když jsem vydělávala dobře. Myslela jsem, že vždy bude prosperita a finanční hojnost. Doufala jsem v manžela, ze kterého se vyklubal úplný debil a vyměnil mě za mladou holku.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: russpil.ru

Měla jsem velké obavy, jak mít dost peněz. Nemohla jsem žít v klidu a užívat si mateřství, protože jsem byla neustále nervózní, škubala a ponořena do svých problémů. Dodnes si pamatuji, jak jsem polykala sliny při pohledu na zmrzlinu, kterou jsem koupila dceři.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: russpil.ru

Dříve jsme žili v luxusu. Můj bývalý je podnikatel. Za den jsme utratili takové sumy, že se teď snažím natáhnout na měsíc.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: russpil.ru

Zatímco jsem o tom přemýšlela, uklízela jsem. A najednou jsem si na skříni všimla starého blahopřání a v něm los. Výhra v loterii. Ano, dostala jsem za to jen 5000, ale i tak. Pak jsem vyskočila do stropu a nemohla uvěřit svému štěstí. A poté se můj život radikálně změnil: s prací se to zlepšilo, objevil se nový muž. Tak jsem zapomněla na všechny potíže, vydechla a stala se šťastnou.

PSALI JSME: MANŽELSKÝ PÁR DONESL OSAMĚLÉ BABIČCE JÍDLO A PO NÁVRATU ZA 5 DNÍ PŘESTAVĚLI JEJÍ STARÝ CHATRNÝ DŮM

PŘIPOMÍNÁME: „TVRDÝ OŘÍŠEK“ ROZDĚLIL DĚDICTVÍ. BRUCE WILLIS JE PŘESVĚDČEN, ŽE SE PŘÍSLUŠNÍCI JEHO RODINY BUDOU MÍT SKVĚLE

Share