Primář prozradil, jak je na tom zdravotně Václav Neckář: „Léčí si ho do dneška. Ale hlava mu pálí“

V prosinci Václav Neckář a jeho mladší bratr Jan Neckář společně s kapelou Bacily zrušili všechny plánované koncerty. V několika posledních rozhovorech Jan řekl, že stav jeho bratra se zatím nemění. O jeho zdravotním stavu teď promluvil i primář.

Primář Lázeňského domu Beethoven Jan Štěrba pro Deník.cz prozradil, že začátkem minulého týdne dorazil Václav Neckář do Císařských lázní.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

Tam podle lékaře jezdí pravidelně a tentokrát by měl v lázních strávit tři týdny. Legendární zpěvák by se pak rád setkal s fanoušky.

Loni na jaře si Václav po nešťastném pádu z auta poranil kotník. Proto už asi rok ho trápí problémy s nohou.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

„Byla to šlupka. Od té doby se mu špatně chodí, léčí si ho do dneška. Nestojí se mu dobře, i chození mu dělá problémy,“ řekl pro Deník.cz Štěrba.

Umělec začal mluvit pomaleji a občas hledáslova, ale už není mladý a ve svém věku dělá spoustu věcí skvěle.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

Zpěvák absolvoval několik rehabilitací, po pádu byl například v rehabilitačním ústavu. Primář je ale rád, že Neckář je na tom psychicky dobře.

Vidí, že se Václav nehodlá vzdát a chce dál zpívat a setkávat se s fanoušky.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

„Chystá se na pokračování pěvecké kariéry, rád by znovu koncertoval. Jen se musí zlepšit ta jeho chůze. Ale hlava mu pálí,“ dodal Jan Štěrba.

PSALI JSME: 69LETÝ STANISLAV HLOŽEK PROZRADIL, JAK SE MU DAŘÍ A JAK SI K PENZI PŘIVYDĚLÁVÁ: „STÁLE MĚ ŽIVÍ TO, CO MILUJI“

PŘIPOMÍNÁME: ORNELLA KOKTOVÁ PROZRADILA, JAKÝ DÁREK DOSTALA K NAROZENINÁM OD MANŽELA: „KVŮLI TOMU JSME SE I POHÁDALI“

Share