Radost ze svatby se změnila, když nevěsta uviděla šaty ženichovy matky: Bylo jasné, že se syna jen tak nevzdá

Maminku ženicha z Jižní Ameriky narazila na kritiku v komunitě That’s It, i’m Wedding Shaming na Facebooku, poté, co jedna žena ukázala fotku ze svatby, která dokonce byla publikována v novinách.

Svatba / Zdroj: medialeaks.ru

„Bylo to v místních novinách, kde se bohatí rádi chlubí svými drahými večírky. Vytiskli všechna jména a pak někdo přidal podpis k obrázku: „Když tě tchyně nenávidí.“ Fotografii také sdíleli v místní skupině organizaci svateb na Facebooku,“ napsala autorka příspěvku v komunitě.

Podpis k fotografii je zcela ospravedlněny, když se podívat na svatební snímek. Uprostřed snímku stojí ženich v obleku a vedle něj se předvádí jeho matka a nevěsta.

Jen pochopit, kdo je žena a kdo máma, není tak snadné, protože budoucí tchyně na svatbu si oblekla téměř stejné šaty jako nevěsta. Najít rozdíly bude obtížné – oba šaty vypadají jako klasické svatební.

Svatba / Zdroj: medialeaks.ru

Přesto nevěsta s závojem na hlavě stojí na snímku vlevo a tchyně vpravo. Jinak najít rozdíly v oblečení žen je poměrně obtížné. Vedle dívky byla i její maminka v modrých šatech, která byla evidentně nespokojená s děním.

Na síti byla matka ženicha kritizována za to, že ponižovala manželku svého syna výběrem oblečení. Někteří žertovali, že matka si zřejmě chtěla vzít vlastního syna sama, jen aby ho nedala do rukou nevěsty.

PSALI JSME: SVATBA PROBÍHALA PODLE PLÁNU, KDYŽ NAJEDNOU PŘIŠEL NEOČEKÁVANÝ HOST

PŘIPOMÍNÁME: “SVATBA SE NEKONÁ”: NEVĚSTA ZRUŠILA VLASTNÍ SVATBU KVŮLI PŘÍLIŠ “LAKOMÝM” HOSTŮM

Share