“Řekli nám, že jsme příliš staří a nemotorní”: Vláda odebrala od rodiny děti

Británie se zúčastnila nového skandálu, který souvisí s problémy rodičů a děti.

Nestihlo vychladnout tělo 2 letého Elfie Evansa, kterého odpojili od systému životního zabezpečení díky volbě velkého množství lidi, jak byrokrati odebrali ještě jedné dítě u zákonných rodičů.

.

Rodinný pár se rozhodl narodit dítě. Problém jenom byl v jich věku, každý měl po 60 let, a přesně znali o všech rizikách a kvůli tomu se rozhodli na náhradní matku.

Žurnalisti říkají, že se pár velmi seriózně rozhodl o dítěti, utratili více než 100 tisíc libr šterlinků, aby našli vhodnou maminku, také provádění testů, sbírání dokumentů a tak dál.

Ovum dárkyní oplodnil 65 lety budoucí otec. Dítě se narodilo, bylo zdravé a úžasně se cítili se svými rodiči, žil s nimi cely rok, ale potom úředníci ho odebrali.

.

Ve dnešní době, rodina je skoro zničena, a neví, co musí dělat. Specialisti říkají, že pár se stal rukojmí víra v dobrou práci sociálních služeb.

Od začátku byrokrati všechno věděli, pozorovali rodinu, kontrolovali podmínky životu dítěte a v nějaký moment požádali, aby rodina vyplnila velké množství bodů pro zlepšení situaci.

Kdy rodina nezvládla něco s toho udělat, dítě zákonně odebrali z “neúspěšné rodiny” a předali na nějakou dobu do nové adoptivní rodiny. Pár se snažil protestovat proti řešení, ale vláda odmítla jich požadavek.

.

Sociální služby říkají, že všechno udělali shodně s instrukcí, a poprvé si mysleli o péči o dítěti. A žádné lži, po DNA je to dítě stařců, ale za využívat náhradní maminky, nejsou rodiči, a jenom pěstouni dítěte.

A jedné pěstouny, můžeme vyměnit na jiné, není to žádný problém pro zákon. Neoficiálně, lidi říkají, že největší problém je ve věku rodičích, člověka za 60 je vždy možné obvinit v nemotornosti.

A kvůli tomu mohou býtproblémy. Byrokratický systém takovým způsobem prostě chce dětem všechno nejlepšího, ale ignoruje zájezd dospělých lidi.

Share