Richterová a Dostálová se tvrdě pustily jedna do druhé: místopředsedkyně Sněmovny vytkla poslankyni financování auta pro manžela

Místopředsedkyně Sněmovny Olga Richterová a opoziční poslankyně Klára Dostálová se pustili jedna do druhé. Dostalová vytkla vládě, že je to výsměch, jak se nyní pomáhá lidem v době vysoké inflace. Richterová odpověděla, a řekla, že výsměchem je to, jak opoziční politička hradila auto pro svého partnera z peněz Parlamentu. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Olga Richterová / Zdroj: youtube.com

Debata mezi političkami byla celkem klidná, ale rozbouřila ji poznámka poslankyně Dostálové, která označila kroky vlády v boji s inflací za výsměch Čechům.

Klára Dostalová / Zdroj: youtube.com

Richterová ale s odpovědí nečekala a vytkla Dostalové, že z náhrad na poslaneckou kancelář údajně hradila auto pro svého manžela. „Pokud je to tak, potom celý případ považuji za alarmující,“ dodala místopředsedkyně Sněmovny a dodala, že se politička jen tváří, jak se nás všech zastává.

Olga Richterová / Zdroj: youtube.com

Dostalová poznamenala, že svými slovy Richterovou dostala do úzkých, pokud se rozhodla k něčemu podobnému snížit. Poslankyně tvrdí, že článek je lež a případ vymyšlený. „Mávat teď články z médií je navíc podle jejího mínění ostudné,“ dodala.

Richterová však pokračovala dál a uvedla, že expremiér Babiš ve Sněmovně také mával články ze Seznam Zpráv v kauze Dozimetr, když se mu to hodilo.

PSALI JSME: ZELENSKYJ: DOHADOVAT SE S RUSKEM KVŮLI STRACHU Z POUŽITÍ JADERNÝCH ZBRANÍ JE ZAČÁTKEM TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK MLADŠÍ POPRVÉ DIRIGOVAL: JAK NA JEHO VYSTOUPENÍ REAGOVAL TATÍNEK

Share