Rocková skupina Olympic slaví 60 let, chce proto potěšit fanoušky: „Udělá to každému radost,“ prohlásil Petr Janda

Legendární kapela Olympic letos slaví 60 let od svého založení. Členové skupiny chtěli potěšit fanoušky, a tak vydali zpěvník nejlepších písní. Koncem loňského roku navíc začali hrát Tour 60.

Portál TN.cz píše, že rocková skupina Olympic byla založena v roce 1963, letos slaví 60 let. Kapela při této příležitosti vydala zpěvník, ve kterém je 60 hitů.

Olympic / Zdroj: Instagram.com

„Je to krásně zpracované, udělá to každému radost,“ cituje frontmana skupiny Petra Jandu TN.cz.

Zpěvník pokřtil skladatel, zpěvák, a politik Michael Kocáb, který uvedl, že si členů skupiny váží a byla to pro něj čest. Pochválil kapelu i Petra Jandu, který má podle něj krásný hlas a dobře zpívá.

Petr Janda / Zdroj: youtube.com

Koncem loňského roku začalo turné s názvem Tour 60. 18. prosince 2023 se v pražské O2 areně uskuteční koncert OLYMPIC 60, bude to jejich poslední vystoupení v rámci zmíněného turné.

Kromě toho odehrál Petr Janda před pár měsíci i pět koncertů ve velkých amerických městech.

Olympic / Zdroj: Instagram.com

V následujících dnech kapela zahraje ve dvou českých městech. Poté se členové skupiny budou připravovat na koncerty, které se uskuteční v červenci.

PSALI JSME: DANA HLAVÁČOVÁ SLAVÍ 78. NAROZENINY: JAK DNES ŽIJE PŘEDSTAVITELKA DORY. PROČ SE SLAVNĚJŠÍ SESTROU JANOU NEKOMUNIKUJE

PŘIPOMÍNÁME: „TO JSME SI VYSNILI“: JIŘÍ KORN PŘEKVAPIL NOVINKOU. POTĚŠÍ HLAVNĚ FANOUŠKY

Share