Roman Ondráček se pustil do vdov po Gottovi a Žbirkovi: „Showbyznys mě za to bude nenávidět“

Před dvěma týdny byl jedním z nejdiskutovanějších témat incident, který se odehrál na křtu alba Michala Davida. Média psala, že Roman Ondráček napadl hitmakerovu manželku Marcelu a že Ondráčkova žena prozradila, že její manžel je duševně nemocný. V rozhovoru pro Expres.cz se moderátor a zpěvák k této situaci znovu vyjádřil a promluvil o „zlatokopkách“.

Roman prohlásil, že Marcelu vždy respektoval, i když je podle něj žena, která chce být šéfkou a řídit ostatní lidi, což mu není příjemné.

Roman Ondráček / Zdroj: youtube.com

Myslí si, že hitmakerova manželka chce peníze, proto Michala Davida coby manažerka nutí hodné pracovat, což může ohrozit i jeho zdraví.

„Možná mě za to showbyznys bude nenávidět, ale každá zlatokopka, a to jak ve světě, tak i v Česku, zničila svého manžela,“ řekl pro Expres.cz Roman Ondráček.

Miroslav Žbirka / Zdroj: youtube.com

Miroslav Žbirka podle něj mohl tento svět opustit už před deseti lety, ale naštěstí mu pomohla Ondráčkova manželka Nina, která ho prý poslala za nejlepším plicařem.

Možná tím chtěl říct, že se Kateřina Žbirková údajně nechtěla o svého manžela starat.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho zazpíval jednu píseň odkazující na zesnulého Karla Gotta. Ivana Gottová byla tak druhou nepřímo jmenovanou.

PSALI JSME: PAVLOVIČOVÁ A VODIČKA MAJÍ SKVĚLÝ VZTAH A SPEKULUJE SE, ŽE JE MEZI NIMI NĚCO VÍC: CO NA TO DOMINIK

PŘIPOMÍNÁME: „JÁ SE TÍM ŽIVOTEM TAK ŘÍTÍM, TANČÍM TAK RYCHLE, JAK DOKÁŽU“: 70LETÁ MEDVECKÁ PROMLUVILA O SVÉ PRÁCI A ŘEKLA, JAKÁ JE BABIČKA

Share