Roman Ondráček se znovu pustil do Michala Davida: neustále ho urážel a přirovnal jeho ženu k Yoko Ono

Minulý týden se konal křest nového alba Michala Davida, ale během akce došlo k nepříjemné situaci. Zpěvák a moderátor Roman Ondráček napadl manželku hitmakera Marcelu. Ochranka ho vyvedla ven, ale tím to neskončilo. Server Expres.cz píše, že Roman pak svého kolegu urážel na sociálních sítích.

Ondráčkova manželka Nina vysvětlila, že její muž je duševně nemocný a že se jeho chování vymklo kontrole. Plánovali to řešit.

Michal David / Zdroj: tv.blesk.cz

Michal David se o tom dozvěděl, a tak prohlásil, že s jeho složitou situací soucítí a popřál mu brzké uzdravení.

Server Expres.cz ale informoval, že oba umělci v hádce pokračovali dál prostřednictvím Facebooku. Roman chtěl, aby byla deska Funky 2 stažena z prodeje, protože je na ní píseň, kterou oba nazpívali.

Roman Ondráček / Zdroj: youtube.com

Hitmaker mu odpověděl, že by se musel nejprve omluvit za to, co předvedl na křtu a dodal, že album nebude z prodeje staženo. Poradil mu také, že by se měl léčit.

Ondráčka odpověď naštvala a začal ho znovu urážet. Prohlásil, že už s „připos*ánkem“ nechce mít nic společného.

Michal David / Zdroj: youtube.com

Marcelu nazval Yoko Ono a dodal, že žena hitmakera zničila jejich dlouhodobé přátelství. Omlouvat se jí nehodlá, protože ho údajně označila za „čů*áka“ a chtěla mu dát pěsti.

Omlouvat se nebude ani Michalovi. „Měli jsme tě rádi. Kluky to, ty vemínko, moc mrzí a Ninu taky, ale já si od té tvé ku*dy, když ona mi říká před lidmi čů*áku, nenechám kazit rodinné vztahy a hlavně ne s dětmi,“ napsal Roman Ondráček svému, teď už bývalému kamarádovi.

Roman Ondráček / Zdroj: youtube.com

David to už nechce komentovat, údajně vše řekl po křtu. Roman by nyní měl být v psychiatrické léčebně, kde by se o něj mohli starat odborníci.

PSALI JSME: 42LETÁ KOMIČKA ADÉLA ELBEL OZNÁMILA TĚHOTENSTVÍ: S MANŽELEM BUDOU VYCHOVÁVAT 5 DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KORDULA STROPNICKÁ NECHCE JÍT VE ŠLÉPĚJÍCH MATKY ŽILKOVÉ NEBO SESTRY HANYCHOVÉ: PROZRADILA SVŮJ NEJVĚTŠÍ SEN

Share