Rozdíl nelze nevšimnout: 73letá žena si chtěla změnit vzhled a požádala o pomoc stylistů

Valentině je 73 let. Vypadá skvěle: žena si zachovala svou postavu, je těžké jí dát 73 let. Její jediný syn Jurij však považuje matčin šatník za globálně zastaralý. Podle něj, nosí stejné věci už desítky let. Proč ne, když se móda nemění? Jurij si myslí, že kdyby jeho matka změnila image, začala by se starat o svůj osobní život nebo by prostě začala častěji navštěvovat společenské akce.

Valentina/Zdroj: YouTube

PŘED
Její syn dal dohromady tři sady oblečení.

Valentina/Zdroj: YouTube

Díky tomu, že si žena zachovala svou postavu, bude jí spousta věcí slušet. A dokonce i tento image, který není úplně správná do siluety, velikosti a postavy, vypadá Valentina dobře.

Valentina/Zdroj: YouTube

Druhý image je těžké označit za úspěšný. Zaprvé, boty jsou špatné velikosti, zadruhé, letní kimonové šaty Valentině jsou příliš velké a zatřetí, sada je barevně nevyvážená.

Valentina/Zdroj: YouTube

Krásné fialové šaty Valentině dokonale padnou, i když jejich délka není moc vhodná. Nicméně málokterá žena se v tomto věku může pochlubit tak nádhernou postavou.

PO

Tento image lze označit za úspěšný. Kostkované sako, džíny, bílá kabelka a červené boty budou slušet dámě každého věku.

Valentina/Zdroj: YouTube

Valentina vypadá skvěle: nová barva vlasů, účes a make-up jí moc sluší. Je velmi těžké této stylové a upravené dámě přiřadit věk 70+. Outfit je skvělý: městská ležérnost se sportovními prvky je dynamická a pohodlná.

Valentina/Zdroj: YouTube

Stylisté nejčastěji sázejí na to, že třetí výstup bude co nejpůsobivější. V tomto případě byly překvapením tyto šaty podle poslední módy té doby.

Valentina/Zdroj: YouTube

Do Valentina šatníku se dostaly tři sady oblečení, které sestavili stylisté pořadu.

PSALI JSME: PŘED 20 LETY ADOPTOVAL MUŽ DÍVKU ZE SOMÁLSKA: STALA SE Z NÍ OPRAVDOVÁ KRÁSKA

ČTĚTE TAKÉ: „VZTAHOVÉ PROBLÉMY“: SIAMSKÁ DVOJČATA PROZRADILA, JAK BUDUJÍ VZTAHY NAVZDORY VZÁJEMNÉ PŘÍTOMNOSTI

Share