Rozzuřená Lucie Borhyová je připravena se soudit, jestli se novináři odváží zveřejnit fotografie

Neměnná moderátorka zpráv na TV Nova je vždy velmi veselá a usměvavá. Ale pokud jde o její děti, stává se jejich ochránkyní a je připravena zaútočit na ty, kteří se jim odváží něco udělat. Co tak naštvalo Lucii Borhyovou?

Moderátorka má dvě děti, jedenáctiletého syna a pětiletou dceru. Syna Lucase porodila s Nikem Papadakisem, je to řecký podnikatel, a dceru Lindu s Michalem Hrdličkou, je to její bývalý kolega z TV Nova, sportovní komentátor.

.

Ale je třeba poznamenat, že lidé nemají tušení, jak přesně vypadají Lucčiné děti. Je to pochopitelné, když se podíváte na její fotky na sociálních sítích, vždy skrývá tváře svých potomků.

.

S žádostí blondýnky souhlasí Michal Hrdlička, dohodli se, že nebudou ukazovat tvář dcery. „Já to respektuju, i když na to nemám vyhraněný názor“ řekl Michal.

Ve světě je všechno jinak, někdo z celebrit ukazuje své děti na veřejnosti a někdo naopak tají.

.

Michal se domnívá, že dítě by se mělo rozhodnout samo pro sebe, zda chce, aby ho fanoušci jeho rodičů znali. Linda je zatím malá holčička a takové rozhodnutí nemůže udělat sama.

Usměvavá moderátorka je teď zlá. A není divu proč.

.

Lucie šla se svým synem na koncert Hany Zagarové a někteří novináři se rozhodli její požadavky a zákazy nerespektovat. Vyfotili je a pak se ty fotky dostaly na internet.

Poté se moderátorka rozhodla jednat agresivně, ale podle zákona. Zavolala svému advokátovi, který okamžitě začal jednat.

.

Okamžitě se obrátil na ty správné lidi, aby fotky ze sítě smazali, a také napsal různým médiím, že pokud tyto snímky zveřejní, budou se s nimi soudit.

Lucie Borhyová je vždy krásná, veselá a usměvavá žena, ale když jde o její děti, je připravena být agresivní ochránkyní.

Share