Pes mizel každou noc: Ale když majitelka následovala ho, uvědomila si, že to není úplně pes

Toto není brazilská série, ale skutečný příběh o tom, jak zvíře s úžasným srdcem a neporazitelnými tlapkami mění tento svět k lepšímu!

První světový noční dobrovolnický pes na světě?

Jeden z obyvatel brazilských slumů chránil psa bez domova. Pojmenovala jí Lysii a sdílela s ní svůj skromný každodenní život. A všechno bylo klidné a dobré – ale je jen jedno tajemství, které zaujalo ženu.

.

Faktem je, že její fenka někde každou noc zmizela. Vrátila se pozdě v noci, unavená, okamžitě šla spát.

A jednoho dne se milenka Lysie rozhodla následovat domácího mazlíčka a následovala ji, zachytila ​​kameru.

Poté, co běžela několik kilometrů po dálnici, se fenka zastavila u silnice – vyšla za ní žena s balíčkem.

.

Objala psa, pohladila ho a potom položila břemeno před psa. Bylo tam jídlo.

.

Lysia trochu snědla a tázavě zvedla tvář. Potom její noční návštěvníce vzala tašku ze země, srolovala ji bez svázání a dala psovi v ústech.

.

Lysia vrtěla ocasem a šla dál po dálnici.

A její majitelka vyšla k cizinci a požádala o vysvětlení situace. Žena se představila jako profesorka Lucia Helena de Souz a řekla, že na tomto místě chodili mnoho let se psem.

Každý večer v 9 hodin přináší Lysii jídlo, protože ji z osobních důvodů nemůže vzít domů. Ale pes jí jen malou část pochoutky – očividně, aby neurazil svého přítele. Zbytek si vezme s sebou.

Když šla dále po stopách zvířete, uvědomila si paní, pro koho byl balíček v jejích ústech určen.

.

Pes živí toulavá zvířata!

Mezi slumy žila kolonie toulavých zvířat – stará kočka, dva malí psi a kuřata s kuřaty. Byli hladoví a špinaví. Lysie před nimi položila břemeno a čekala, až budou všechny plné.

.

Poté se s nimi žena dobře setkala – očividně, jakmile byli doma a možná dokonce patřili stejnému majiteli. Ale pak je buď hodil na ulici, nebo zemřel – není známo. Skutečností je, že všichni zůstali v péči Lysie.

.

Podle vřelého přivítání, které zvířata dala své sestře, si paní Lysie uvědomila, že jejich přátelství bylo velmi silné a dlouhé …

.

Není třeba říkat, že po takovém objevu se žena zamilovala a ještě více respektovala svého chytrého a milého domácího mazlíčka?

Nejen to – věří, že Lysia není úplně pes. Jistě je to duše člověka, který kdysi moc miloval zvířata, přestěhoval se do něj a prosazoval tak opravdovou lidskou věc!

.

Jak nazvat tento případ, ne-li zázrak? A pravda – jak mohl pes určit čas, kdy jí přinesli jídlo?

Jak věděla, že by měla dělat jen to – starat se o ty menší a slabší než ona? Jak mohla sloužit tak dlouho a neměnně, jako by chápala význam slova „povinnost“?

Tyto otázky mají pouze jednu odpověď – toto zvíře mělo a má obrovské srdce, úžasný charakter, brilantní mysl a velmi otužilé nohy.

Zůstaň tak vždycky, drahá Lysie! Nech svůj příklad naučit mnoho lidí, jak se postarat o blízké …

Share