.
V České republice už bylo otestováno více než 43 tisíc lidí.
Nákaza koronavirem byla potvrzená u 2 837 pacientů.
.
Celkem se 11 z nich už vyléčilo.
Růst počtu nakažených koronavirem v Česku poprvé za posledních šest dní výrazně zpomalil.
.
Do statistik za neděli přibylo 160 případů.
COVID-19 si však vyžádal i 17 obětí, mezi kterými je zdravotní sestra z Thomayerovy nemocnice.
Olomoucko otevírá světu obce, které se nacházely kvůli šíření koronaviru v izolaci.
.
Ve světě se už nakazilo už více než 720 tisíc lidí.
Nemoci podlehlo přes 33 tisíc nakažených a uzdravilo se 151 tisíc pacientů.
.
Na dnešek je oznámen briefing prezidenta Hospodářské komory České republiky Vladimira Dlouhého, který promluví o opatřeních vlády vůči živnostníkům a zaměstnavatelům.
V neděli se Česko dozvědělo velmi smutnou zprávu.
Koronaviru podlehla zdravotní sestřička z Thomayerovy nemocnice a stala se prvním zdravotníkem, který nemoc nepřežil.
.
Pacientka zemřela doma.
Dnes se také sejde vláda, která bude jednat o nových opatřeních a možném prodloužení nouzového stavu, který je v Česku vyhlášen do 11. dubna.
Konči izolace na Uničovsku a Litovelsku, kde lidé dlouho dobu byli odříznutí od zbytku světa.
.
Za spolupráci jim poděkovali policisté na Facebooku.
Hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk však tvrdí, že boj s koronavirem není vyhrán, a naopak jen v této oblasti začíná.
.
Zpěvák Bohuš Matuš si užívá život po boku své manželky Lucie a jejich dcery Natálky,…
Ivana Gottová se v posledních měsících snažila zotavit ze zdravotních komplikací, které ji vyřadily z…
Bývalá manželka fotbalové legendy Pavla Nedvěda se už delší dobu držela spíše v ústraní a…
Moderátorka a modelka Iva Kubelková si užívá léto naplno. Tentokrát zamířila na řecký ostrov Skiathos,…
Lucie Vondráčková opět potěšila své fanoušky rodinnou momentkou, která dýchá pohodou i radostí z cestování.…
Na zahradní slavnosti pořádané Divadlem Broadway se mezi hosty objevil také hudebník Jan Neckář, mladší…