„S důchodem vyjdu výborně první tři dny“: Zuzana Bubílková řekla, jak vysokou penzi pobírá

Zuzana Bubílková je známá komička a moderátorka, která umí vtipně okomentovat většinu událostí v našem životě. Už je důchodkyně, takže vtipkuje i o svém důchodu.

Za pár měsíců oslaví moderátorka 71. narozeniny. Už je důchodkyně a mohla by odpočívat a nic nedělat, ale je velmi aktivní a energická, takže stále pracuje.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Dělá to i proto, že potřebuje peníze, zejména v současném krizovém období. Po dvou valorizacích pobírala loni v létě důchod ve výši 14 tisíc Kč. Další mimořádná valorizace proběhla na podzim a tento měsíc se důchody zvýšily díky řádné valorizaci.

„Zase všechno zdražilo, takže furt je to takové, že vyjdu s důchodem výborně první tři dny. Je to fajn, ale nestěžuji si, musím dělat, dělám. Je to v pohodě,“ řekla Zuzana Bubílková v rozhovoru pro portál Českédůchody.cz.

Zuzana Bubílková / Zdroj: tv.blesk.cz

Ale je šťastná, že může pracovat a že má svou práci. V minulosti si myslela, že až bude důchodkyně, bude to skvělé, že nebude muset nic dělat, ale realita je jiná.

Před časem se rozhodla šetřit, během současné krize neutrácí peníze za zbytečnosti, například za oblečení.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Zuzana Bubílková také řekla, že naše vláda není ideální, uvědomila si to, když bylo jasné, že vládní koalici bude tvořit 5 stran. „Když si vezmete, jak nadávali na tu předchozí vládu, a teď se zjišťuje, že dělali vlastně úplně to samé,“ dodala. Podle ní politika do jisté míry degraduje a je z toho smutná.

PSALI JSME: ZLATA ADAMOVSKÁ UPŘÍMNĚ O DŮCHODU: „LIDÉ BY MĚLI SPOLÉHAT SAMI NA SEBE“. CO PROZRADILA

PŘIPOMÍNÁME: FRANTIŠEK RINGO ČECH POSLAL FANOUŠKŮM VZKAZ: ŘEKL, JAK SE CÍTÍ A POPŘEL SPEKULACE

Share