„Samozřejmě, že něco chystáme“ : narozeninový mejdan pro Jiřinu Bohdalovou (89)

Herečka Jiřina Bohdalová už 83 let hraje a baví publikum, je legendární seriálovou, filmovou, divadelní a televizní herečkou. Sice oslaví kulatiny až příští rok 3. května, již nyní ale probíhají přípravy na „velký mejdlo pro Jiřinku“.

Zdroj: ahaonline.cz

Bohdalová poprvé se před kameru postavila v roce 1937, když šestiletá dostala roli v komedii Pižla a Žižla na cestách. A od té doby Jiřina Bohdalová z filmového placu nebo divadelních prken prakticky neslezla. Proto a pro její herecký talent ji mají fanoušci rádi. I pomalu blížící se devadesátiny s ní určitě bude chtít oslavit řada lidí.

Zdroj: ahaonline.cz

Přípravný tým jedná například o O2 areně. „Podobná akce může stát miliony, ale i desítky milionů. Velmi hrubým odhadem nad deset milionů určitě,“ prozradil velmi zkušený promotér.

Zdroj: ahaonline.cz

„Samozřejmě, že něco chystáme. Devadesátiny jsou významná událost a je třeba to oslavit. Moje role bude nejspíš drobná. Hlavně nyní pro ni píšu nový film. Co se týče oslav, je to v jednání. Řeší se, jestli by to bylo v O2 areně. Je to v plánech, uvidíme, jak to dopadne.

Zdroj: ahaonline.cz

Možná to nakonec bude i jinde, to je ale zatím ve hvězdách. Všechno je v úvahách. Hned po prázdninách to budeme řešit dál,“ prozradil hereččin velký životní kamarád režisér Zdeněk Zelenka.

Zdroj: ahaonline.cz

„Nyní se ale hlavně uvažuje o tom, kteří účinkující by tam vystoupili, v jakém rozsahu, jak dlouhý by byl program. Zatím není nic rozhodnuto. O tom, kde to bude, by mělo být jasno asi v říjnu,“ dodal Zelenka.

Share