Šance je 200 milionů ku jedné, jim se to podařilo: Tento pár musí používat lak na nehty, aby rozlišil své děti

Pokud byly za starých časů asi před půlstoletím záznamy o počtu dětí během jednoho těhotenství obecné, absolutní, pak je dnes obvyklé specifikovat: bylo hnojení přirozené nebo umělé?

.

Ale s párem Sian William a Aaron Palfrey, jsou všechny tři dcery pojaty starým dobrým způsobem. A jsou to jedinečné identické trojčata!

.

Těhotenství bylo plánováno, žádoucí, ale výpočet byl proveden pouze pro jedno dítě. Sian, 31leta zaměstnankyně finanční agentury, podává zprávu o tom, jak obtížné je dnes vychovat a vychovávat děti.

Její manžel je mladší, ale také nemá iluze. A proto, když doktor poprvé chytil druhý tlukot srdce a poté třetí, pár byl poněkud odrazen.

.

Když však v 15. týdnu vyšlo najevo, že se jedná o trojčata, přijali svůj osud. Jedno vejce přineslo tři životy – šanci jednoho z 200 milionů.

.

Vzhledem k tomu, že dcery mají naprosto identický vzhled, musí je matka odlišit pomocí vícebarevné laky na nehty.

.

Prodali své krásné auto Mercedes, aby si koupili prostorný Land Rover, což je mnohem snazší umístit tři dětské sedačky najednou.

.

Ano, s trojčaty jsou přesně trojnásobné problémy než s jedním dítětem, ale je to druh odměny, zvláštní dárek.

.

Během posledního roku Sian ztratila otce a všechny své prarodiče, takže dcery „dorazily včas“, aby vyplnily prázdnotu ztráty.

.

Dívky se jmenovaly Yorgi, Belle a Olivia. Jejich oblíbená barva je růžová, stejně jako máma.

Share