„Šance, že zvířata přežila, byla malá“: Rodina byla nucena opustit psa chvilku před tornádem

Manželé Bruce a oni Dunlep žijí v americkém státě Arkansas. Doma mají celkem velké množství domácích zvířat: čtyři kočky a dva psy.

Jednoho rána, když se Dunleops právě probudil, na ně narazil vzrušený soused. Ohlásila, že se k jejich městu přibližuje tornádo.

Bruce a oni neměli večer elektřinu, a proto o tom nevěděli nic. Manželé neměli čas připravit se na evakuaci předem, ve spěchu mohli jen pomoci postiženému sousedovi jít dolů do útulku.

.

Neměli čas najít všechna svá zvířata. Dalnepové plačící z toho, že museli opustit jednu kočku a jednoho psa, šli dolů do suterénu, vybaveni tak, aby bylo možné vyčkat prvků.

Po nějaké době se Bruce a oni rozhodli zkontrolovat, zda tornádo skončilo. Opravdu silný nárazový vítr zmizel. Ale kvůli němu byl dům manželů odfouknut.

Domácnosti byly také vážně poškozeny. Ale ne kvůli tomu se Dalnepsové obávali. Začali volat ty, kteří zůstali na vrcholu pejska a kočky.

.

Šance, že zvířata přežila, byla malá. Jaká byla radost páru, když se po několika minutách z vlasu náhle vyplazila chlupatá tvář psa.

Par spěchal, aby ji objal. Bruce a Oni se slzami v očích požádali své milované o odpuštění za to, že ji nechali napospas.

Po pár minutách se kočka vrátila. Naštěstí byla všechna domácí zvířata v bezpečí a zdravá.

Share