„Sedí přímo u předních dveří a čeká, až si někdo všimne, že přišla navštívit.“ : Rodina zachránili malou čtyřtýdenní veverku

V roce 2009 Brantley Harrison a její rodina zachránili před útokem sovy malou čtyřtýdenní veverku.

Když Harrison prozkoumala veverku, všimla si, že byla vážně zraněna, a tak se rozhodla vzít veverku s jejím domovem v Greenville v Jižní Karolíně a pojmenovala ji Bella.

Kromě Belly vyrostly v domě její sestry a bratři – Larry, Curly a Mo.

.

Bella byla nakrmena ovocem a ořechy a pečována, dokud se úplně nezotavila a nemohla se vrátit do přírody. Harrison propustil Bella v létě 2010, ale pak ještě nevěděl, že se s ní brzy brzy setkají.

.

Veverka se usadila nedaleko Harrisonova domu a začala klesat, aby je navštívila. Uplynulo osm let, ale Bella pravidelně čeká u předních dveří nebo skočí do okna jídelny, dokud si jej nevšimne jeden z rodinných příslušníků.

.

„Bella sedí přímo u předních dveří a čeká, až si někdo všimne, že přišla navštívit.“ Může dokonce odskočit do okna jídelny, aby ji někdo viděl,“ řekl Brantley v rozhovoru.

.

Díky častým návštěvám se stala členem rodiny Harrisona a ráda s nimi tráví čas.

Jednoho dne přišla Bella do domu těhotná a měla poškozenou nohu, která vyžadovala, aby zůstala v rodině, jako před několika lety, když byla veverka. Zůstala se svou rodinou, dokud se její noha nezhojila a porodila veverky.

.

„Bylo opravdu úžasné vidět, jak dítě, které jsem vychovával, vychovává své vlastní děti,“ řekl Brantley.

.

Bella má dokonce svůj vlastní Instagramový účet, kde Harrison dokumentoval její každodenní dobrodružství a aktualizoval informace pro své předplatitele! Také velmi dobře vycházela se Sidem, jedním ze psů.

.

Bella je báječná, že?

Share