Šest módních barev v oblečení tohoto roku

Začátek nového roku slibuje, že bude jasný, alespoň ve světě módy. Na molu jsme viděli obrovské množství úžasných a zářivých barevných kombinací. Jsme si jisti, že začátek nového desetiletí si bude pamatovat ohromující experimenty nejen se styly, ale také se stíny. Navíc budou kombinace nejneobvyklejší.

Nebudeme hádat, uvidíme, jak se to stane. Mezitím se pojďme bavit o trendových barvách oblečení 2020. „Tak snadné!“ Vybráno 6 nejlepších barev.


Jaká barva je módní v roce 2020

Smaragd

Ne první z módních barev, ale první v našem osobním top. Osvěžující smaragdová barva se stane nezbytnou ve vašem šatníku, zejména na jaře, když chcete něco svěžího a jasného. Smaragdovou barvu lze doplnit hnědým nebo béžovým odstínem. Dobře se kombinuje s korálovými a jemnými odstíny růžové. Takže si můžete vytvořit lehký jarní vzhled.

Saffron

Barva, na kterou jsme se těšili. Nakonec, mezi módními barvami, nejen pastelové odstíny, ale něco opravdu jasného a chytlavého. Za nudných zimních dnů vás tato barva zachrání před nudou, melancholií a nedostatkem vitamínu D. Prostě to nepřekračujte a tuto barvu do svého obrazu kompetentně splétejte. Přidejte modrou nebo bílou, bude to fungovat dobře.

Indigo

Hlavní barva roku 2020 určuje tón pro všechno. Je spravedlivé říci, že se jedná o nejmódnější barvu roku 2020. Nebojte se nosit věci tohoto stínu s nebo bez, obdivuhodné pohledy ostatních jsou zaručeny. Barva je univerzální a hodí se téměř ke všemu. Díky tomu můžete vytvořit harmonický kancelářský obraz a úžasný večer – praktickou barvu.

Coral

Nezapomeňte na korály, pánové a dámy. Nemusí to být barva roku, ale podle staré paměti je stále v módě. Stylisté doporučují doplnit šatní skříň alespoň o jednu korálovou bundu nebo svetr. Jemná a příjemná barva určitě zapadne do vašeho obrazu.

Světle modrá

Buďme upřímní, modrá je jednou z oblíbených barev módy. A letos ji můžete bezpečně použít při vytváření obrázků. Světle modré šaty nebo halenka bude skvělým doplňkem základního šatníku.

Ohnivý šarlat

Jak přichází bez šarlatové ve skříni? Pokud jste neměli červené věci, pak je čas je získat. V roce 2020, s důvěrou kladenou na červené věci v kanceláři a na datum, v každém případě zasáhnete cíl.

Právě na tyto barvy musíte vsadit v příštích šesti měsících. Pokud chcete aktualizovat svůj šatník, měli byste se blíže podívat na šafránové šaty nebo indigové obleky. Nebojte se experimentovat s kombinací odstínů, protože takto si vytvoříte svůj vlastní jedinečný styl. Který odstín převyšuje váš osobní seznam trendů?

Share