„My sice Vánoce slavíme spolu“ : Dara Rolins s expartnerem zase spolu

Je tomu už devět let, kdy Dara Rolins ukončila několikaletý vztah s Matějem Homolou, kterého nachytala na nevěře. Během společného života se jim narodila dcera Laura.

.

Časy se ale mění a zdá se, že Dara už Homolovi odpustila a po rozchodu s Rytmusem je sama. Matěje dostal dokonce pozvánku jako host na vánoční koncert Dary.

/

Vztah mezi bývalými partnery poslední roky nebyl ten nejlepší a a komunikovali spolu kvůli dceři. Teď se ale něco změnilo a vládne mezi nimi přátelství.

.

Dara na koncertě v doprovodu frontmana apely Wohnout zazpívala koledu Půjdem spolu do Betléma. Dcera Laura z toho měla asi velkou radost.

/

Homola potom zveřejnil na sociálních sítích snímek z vystoupení a byl nadšen z toho, že se mohl zúčastnit tak skvělé zorganizovaného koncertu po boku blízké osoby.

.

Válečná sekera mezi Darou a Matějem je zřejmě zakopaná a tak Homola na koncertě poklekl před bývalo partnerkou s růží v ústech.

/

Je rád, že si mohou užít Vánoce s koledami, které si zazpívají společně, protože před tím poslouchali ty obyčejné, které nazpíval někdo jiný.

.

Rozchod Rolinsové s Rytmusem, kterého Matěj moc rád neměl, nejspíš pomohl zlepšit jejich vztah a teď si to užívaji.

.

Share