Smutný osud Růži z Ulice Hadrbolcové: jak dnes žije a proč se nemůže vrátit do svého bytu

Před Vánocemi utrpěla Zdena Hadrbolcová mozkovou příhodu a byla převezena do Léčebny dlouhodobě nemocných. Zdravotníci se o herečku neustále starají, nyní se bez jejich pomoci neobejde. Do svého bytu na Malé Straně, který si před časem koupila, se zatím nemůže vrátit. Píše o tom server eXtra.cz s odkazem na Aha!

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: Nextfoto

85letá herečka vlastní dům, který leží na luxusním místě, a to nedaleko Pražského hradu. Několik měsíců tam ale nebydlí, protože je pod dohledem lékařů.

Zdena Hadrbolcová strávila nějaký čas v Domové třetího věku, ale pak byla převezena do dalšího ústavu. Nyní se bez pomoci zdravotníků neobejde.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: eXtra.cz

Sama se nemohla dostat ze svého bytu, kromě toho nesmí už řídit auto. Pro ni to byl velký problém, protože v minulosti spoléhala jen na sebe.

„Má řadu problémů, které se vzájemně ovlivňují a se kterými se u pacientů v tak vysokém věku dá jen těžko něco dělat,“ řekl před časem pro eXtra.cz zdroj z jejího okolí.

Zdena Hadrbolcová / Zdroj: Profimedia.cz

Zdena Hadrbolcová hrála v seriálu Ulice asi 12 let, ztvárnila roli pekařky Růženy Habartové. Podle její kolegyně Jaroslavy Obermaierové si v posledních letech často stěžovala na své zdraví.

PSALI JSME: JIŘÍ MÁDL SI SVÉ SOUKROMÍ STŘEŽÍ, ALE JEHO PARTNERKA UKÁZALA SYNA: FRANTIŠEK JE SVÉMU OTCI PODOBNÝ

PŘIPOMÍNÁME: „ZVYKNOUT SE DÁ NA VŠECHNO“: LUCIE KŘÍŽKOVÁ PROMLUVILA O SVÉM MUŽI ZA MŘÍŽEMI, DOUFÁ V ZÁZRAK

Share