„Snilа jsem o velké rodině s dětmi“: Manželé přijali sourozence, ale odmítli vzít třetí dítě

Manžel a manželka Cooper jsou mladí rodiče. James je 29, Amy je 27.Jejich seznámení se stalo, když dívka měla 20 let.

.

V domě se objevil bratr a sestra

Po nějakou dobu se manželé zabývali zajišťováním svého života. Pak začali rozhodovat o tom, kdy přijmout do rodiny dítě.

Ačkoli sama Amy dokázala porodit dítě, ale chtěli dělat jinak. Podle nich pro pěstounské děti bude mnohem snazší přizpůsobit se životním podmínkám v jejich domě, pokud v nich ještě nemají vlastní děti.

.

Pak začali hledat dítě, které potřebuje jejich lásku a péči. Dozvěděli se o osmiměsíčním chlapci jménem Casey. Pro svou vlastní matku byl zbytečný.

A nemohla dát svému synovi normální, důstojný život. Kromě toho byla těhotná s dalším dítětem. Také ho chtěla odmítnout.

Casey přijal Cooper. Nová maminka a táta dítě zbožňovali. Byl nápad vzít si do domu druhé dítě, které porodí biologicka matka Caseyho. Když se matka narodila roztomilé dívce, přijali ji také James a Aimee.

Třetí dítě

Uplynulo několik let. Coopers začali přemýšlet o narození svých vlastních dětí.

.

Pár se rozhodl porodit své malé. A pak zjistili, že biologická matka jejich adoptivních dětí je opět těhotná a chce jim nabídnout adopci třetího dítěte.

Ale manželé měli své vlastní plány! Chtěli vychovávat své vlastní, svého vlastního syna nebo dceru.

A pokud si vezmete adoptované znovu, jejich sen bude muset být na chvíli odložen. A odmítli s tím, že se s třetím dítětem nedokáží vyrovnat.

.

James řekl, že Casey a Seira budou moci komunikovat jak s biologickými rodiči, tak s budoucími nevlastními bratry a sestrami.

Mají pravdu?

Doporučujeme tuto situaci projednat. Udělali se manželé Cooperovi dobře, aniž by přijali třetí dítě? Možná byste neměli oddělit děti?

Samozřejmě snili o velké rodině, tak proč nepřijmout třetí osobu? Ale pak by byli nuceni ukončit své plány mít rodné dítě.

Amy se tedy rozhodla porodit vlastní, než aby ji znovu adoptovala. A má na to právo.

Další okamžik. Pokud biologická matka Casey a Seira porodí neurčitý početkrát, pak jsou James a Amy povinni vzít vše?

Už dali střechu nad hlavou dvěma dětem, které jejich matka opustila. Zbytek už není jejich problém.

Tady je příběh, který skončil dobře pro bratra a sestru. Vyrůstají v rodině, kde jsou milovaní. A co by se s nimi stalo, kdyby je nikdo nepotřeboval? Je to děsivé si to dokonce představit.

Share