„Špinavá kočka čalounila prahy domu…“ : Bylo jí dovoleno vyhřívat se v suterénu, zatím nevěděla, co tento příběh rozlije

Galya Afanasyeva se smíchem vzpomíná, jak potkala svou milovanou kočku. Zpočátku se chlupaté stvoření objevilo na Galině prahu při hledání potravy a tepla.

V tuto chvíli se kočce podařilo ušpinit od hlavy až k patě a vypadnout z lopuchu. Vzhledem k tomu, že v zimní zimě bylo mrazivé, rodina Afanasevů vyslala hosta, aby se zahřál v suterénu.

.

Bylo by možné ji pustit do domu, ale už měli kočku, velkého majitele, který nové nesnesl. Host se tedy usadil v teplém suterénu a dostal od lidí jméno Agnesha i denní nepřetržité jídlo.

.

O rok později, když opět přišla zima, začal Galinův syn problém suterénní kočky. Chlapec byl tak nadšený, že si kočku dal domů, že byl připraven odmítnout novoroční dárky ve jménu tohoto cíle!

Žena neměla na výběr – podlehla požadavku svého syna a pustila kočku do svého domu. Kočka v odpovědi děkovala lidem za jejich jemné a jemné chování.

.

Při první návštěvě veterináře Agnesh se ukázalo něco neočekávaného – ukázalo se, že to není vůbec kočka, ale kočka! Musel jsem okamžitě přejmenovat načechraný, nyní se jmenuje Agnes.

To však neovlivnilo vřelý přístup rodiny Afanasyevů k domácím mazlíčkům!

Ano, není tak snadné uhodnout pohlaví kočky na první pohled!

Share