„Splnili jsme náš sen“ : Pár odešel z práce, všechno prodal a nyní cestuje na jachtě po celém světě se svou kočkou

Pár prodal všechny své věci, koupil jachtu a splnil sen, o kterém mnozí z nás sní.

12. srpna 2011 manažerka Matt a specialista na fakturaci Jessica Johnson opustili svou práci a vydali se na cestu po celém světě.

.

Johnson již navštívil 16 zemí, včetně Baham, Jamajky, Kuby a Peru a jejich kočka George, která umí plavat, s nimi cestuje od roku 2012.

„Měli jsme běžný život typické americké rodiny. Nejprve jsme šli do školy, potom jsme vystudovali vysokou školu, oženili se, koupili dům a začali kariéru.“

.

„Příliš dlouho jsme trávili všechny víkendy před televizí, nikdy jsme nedělali nic produktivního ani zábavného. Uvědomili jsme si, že to musíme změnit.“

„Začalo to koncem léta 2007, na břehu jezera Michigan. Matt se podíval na plachetnice a najednou řekl, že by to chtěl někdy zkusit znovu.

.

Zeptal se: „Můžeme mít svůj vlastní dům, nebo můžeme utratit peníze za nákup plachetnice, který z nich se ti líbí lépe?“

„Nakonec jsme se rozhodli, že chceme strávit letní měsíce u vody.

.

Prodali jsme náš dům v červnu 2011, když jsme si uvědomili, že bychom chtěli jít dál a cestovat ne na pár měsíců, ale na 4-5 let nebo déle.

V červenci jsme oba odešli z práce, prodali jsme auta a byli jsme připraveni pustit se do výletního života.

.

V roce 2012 jsme také vyzvedli Georgeovu kočku, která s námi od té doby cestuje.

.

Prodej všech našich věcí, včetně domů a aut, nám umožnil získat dost peněz na financování cesty“.

.

Stále dostávají hotovost a šetří ubytování a restaurace tím, že stolovají na palubě své jachty.

.

„Myslím, že plachtění otevřelo nášmu světu nový svět. I když se hádáme a naštváme na sebe, musíme pokračovat ve společné práci, dokud nebude práce hotová.“

.

Pár zjistil, že kočka byla schopna plavat, když se plavila přes palubu Grand Cayman. Také ráda sedí na palubě a sleduje ryby přes palubu.

.

„Nechtěli jsme se stát jedním z těch, kdo odložili svůj sen až do důchodu a ti, kteří ho z nějakého důvodu nemohli uvést do života“.

.

„Splnili jsme náš sen a stále jej žijeme.“

.

Share