„Stále se můžeme bavit se z dálky“: 81letý dědeček tančí se svou vnučkou přímo na ulici a přitom udržují vzdálenost

6 letá Kira Neely kvůli karanténě nenavštěvuje školu ani nenavštěvuje svého dědečka, se kterým má velmi dobré vztahy. Pro rodiny je nyní obtížné kvůli jejich neschopnosti trávit čas společně, když žijí přes ulici od sebe.

Proto, aby zmírnil bolest a cvičení, dědeček a vnučka začali tančit soutěže, udržující sociální odstup.

.

Ano, zveřejněné video ukazuje, že členové rodiny stojí na různých stranách silnice na ulici a sdílejí své oblíbené taneční pohyby.

.

„Kira miluje svého dědečka, a teď začínají tančit každý den, protože je virus odděluje,“ řekla Kira matka, Sherry Neely.

.

Podívejte se na video dědečka tančícího s jeho vnučkou:

I haven't posted on fb in forever…but I love this video so much! This is the street that separates my house from my parent's house, and is typically crossed multiple times throughout the day. Kira loves her "Papa" so much and they've now started daily "dance offs" since the virus is keeping them separated. My Dad is turning 81 years old next month and I've never seen him dance, but he's really putting forth great effort and has some special moves!!!! 😄 I'm sure the workers think we're crazy!!!

Gepostet von Sherrie Neely am Samstag, 28. März 2020

Dodala, že její otec (děda Kira) bude brzy 81, ale nikdy ho neviděla tančit.

Kromě toho si rodiny mohou hrát míč přes ulici k sobě v oblasti Nashville. Také Kira čas od času kreslí křídové kresby, které ráno vidí moji prarodiče.

„Skutečnost, že se stále můžeme dostat ven a bavit se z dálky, pro nás hodně znamená a pomáhá nám dát pocit přiměřenosti v tak bláznivém čase,“ dodal Sherry Neely.

Share