Stanislav Hložek si postěžoval na zdražování: „Je to vizitka těch, kteří se o nás mají starat“

Vysoká inflace trápí Česko, zdražování se stalo pro Čechy velkým problémem. To se týká i slavných lidí. Známý zpěvák Stanislav Hložek si postěžoval na zdražování potravin, nepříjemně ho překvapily především ceny zeleniny.

V posledních měsících se inflace přestala zvyšovat, ale stále zůstává vysoká. Občané po nákupech v obchodech říkají, že ceny jsou šílené, snaží se šetřit.

Stanislav Hložek / Zdroj: youtube.com

Stejný názor má i zpěvák, který se proslavil v osmdesátých letech minulého století. Stanislav Hložek vyprávěl, že nedávno koupil zeleninu a rozhodl se podívat na účtenku, chtěl vědět, kolik stojí.

Stanislav Hložek / Zdroj: youtube.com

Nepříjemně ho překvapilo, že za kilo paprik dal 140 Kč a kilogram rajcat stál 80 Kč. „Svět se zbláznil,“ řekl Hložek pro server ŽivotvČesku.cz. Někde je podle něj chyba, ale neví kde.

Stanislav Hložek / Zdroj: youtube.com

Dá se říci, že inflace je problémem nejen pro běžné občany, ale i pro známé osobnosti. „Člověk by měl být dobrý hospodář, ovšem to, co se v současnosti děje, je skutečně ostuda a je to vizitka těch, kteří se o nás mají starat,“ dodal Stanislav Hložek.

PSALI JSME: EVA DECASTELO ODJELA NA DOVOLENOU DO ŠPANĚLSKA: PROČ SI NEVZALA S SEBOU PARTNERA

PŘIPOMÍNÁME: 51LETÁ VENDULA PIZINGEROVÁ SE UKÁZALA VE SPODNÍM PRÁDLE: „SUPER TĚLO. POSTAVIČKA JAKO ZE ŽURNÁLU“

Share