„Starší ženy jsou mnohem lepší matky“ : Diskuse o těhotenství po čtyřicítce

Mnoho žen sní o tom, že se stanou matkami. Pouze zde je život zvláštní a nepředvídatelná věc, protože jedna dává štěstí mateřství přesně tehdy, když to chtějí, činí ostatní nervózními a někdy jim takovou šanci připravuje.

Někdy se život a někdy i ženy samy rozhodnou chvíli počkat s početí dítěte.

.

Mnoho odborníků tvrdí, že mít dítě po 35 letech je velkým rizikem.

Je snadné si představit, že mluví o těhotenství po 50 … Ale dnes, redaktoři vám poví o statečných a odvážných ženách, z nichž každá, aby se stala matkou, rozhodla o neuvěřitelném výkonu!

TĚHOTENSTVÍ PO 40

Elizabeth Anne Battle

Tato žena vytvořila světový rekord v rozdílu mezi narozením. V 19 letech porodila své první dítě.

A po 41 letech se narodilo její druhé dítě – syn Joseph. V té době měla žena 60 let.

.

Dawn Brook

Další světový rekord patří Dawn Brook, ktera přirozeně počala dítě a porodila ho ve věku 59 let. Porodila zdravého syna.

To je skvělé!

.

Adrienne Barbeau

Tato herečka se po mnoho let snažila mít dítě, ale nic z toho nepřišlo. Všechny pokusy bojovat proti ženské neplodnosti byly marné.

Ani umělé oplodnění nepomohlo.

Život sám zlikvidoval všechno a dal ženě jedno, ale dvě děti najednou, pouze v 51 letech, když již opustila všechny pokusy otěhotnět. To je skutečný zázrak!

.

Lyudmila Belyavskaya

Druhá manželka ruského herce Alexandra Belyavského. Je to statečná a odvážná žena, porodila dítě ve věku 52 let. Stojí za zmínku, že otec dítěte byl v té době již 70 let!

.

Solange Couto

Solange Couto je nám známa z kdysi populárního televizního seriálu „The Clone“. V roce 2010 se herečka oženila s mužem o 30 let mladším než ona.

A po roce společného života měli dítě. Žena v té době stála 54 let. Co nebudete dělat pro své milované!

.

Beverly D’Angelo

Herečka a zpěvačka se stala matkou v 50 letech. Dala Al Pacino, jejímu manželovi, dvojčata.

Těhotenství nebylo snadné, děti se narodily předčasně, ale naštěstí všechno fungovalo.

.

Helen Morris

Manželka bezkonkurenčního režiséra Martina Scorseseho porodila jeho dceru v 52 letech. Francesca se narodila zdravě a včas. Nyní aktivně hraje ve filmech pro tatínky.

.

Adriana Iliescu

Tento rumunský spisovatel ve věku 66 let porodil dceru. Narození bylo obtížné a musel jsem udělat nouzový císařský řez, protože bylo známo, že druhé dítě už zemřelo.

Bylo to extrémně nebezpečné, ale žena podstoupila takové riziko kvůli tomu, aby se mohla stát matkou!

.

Tina Malone

Těhotenství této ženy způsobilo obrovskou rezonanci. Slavná britská herečka porodila druhé dítě měsíc před tím, než jí bylo 51 let.

Se svým manželem velmi dlouho snili o dítěti.

Aby se sen dítěte stal skutečností, poslušně se žena řídila všemi doporučeními lékaře a dokonce ztratila 60 kilogramů. Ale teď mají krásnou dceru – Flame.

Tina sama o svém rozhodnutí komentuje: „Neříkám, že každý by měl běžet a mít dítě ve věku 50 let, ale pevně věřím, že starší ženy jsou mnohem lepší matky.

Nejsem idiotka, znal jsem všechna rizika spojená s porodem, ale toto riziko musíte podstoupit, abyste získali to, co chcete.

Samozřejmě musí existovat omezení na všechno. Myslím, že po 55 je už příliš pozdě, protože chci vidět alespoň maturitu svého dítěte. “

Tendence žen porodit po čtyřiceti letech nabývá na síle každý rok a existuje mnoho důvodů. To je jen velmi nebezpečný podnik, který je spojen s mnoha riziky pro matku i dítě. Ale co když je touha stát se matkou silnější? Je na ženě, aby rozhodla, zda mít dítě tak pozdě. Možná má Tina Malone pravdu a mateřství opravdu stojí za riziko …

Jak se cítíte o pozdním těhotenství a jaký věk považujete za nejlepší pro početí dítěte ? Sdílejte s námi v komentářích!

Share