Šťastný vztah Ivety Bartošové s hercem Zdeňkem Podhůrským : Pomohl jí, ale nemohl vydržet její chování

Život Ivety Bartošové byl velmi složitý. Obzvláště náročný byl její osobní život a vztahy s muži. Jedním z nich byl herec Zdeněk Podhůrský. Tento pár byl spolu dva roky a sama zpěvačka byla v tomto vztahu šťastná. Ale i tento vztah také skončil.

Iveta Bartášová byla mezi muži velmi oblíbená, ale často neměla štěstí. Byli i dobří muži, ale bylo pro ně těžké vyrovnat se s její obtížnou povahou.

1

Deset let před svou smrtí potkala Iveta Bartošová herce Zdeňka Podhůrského.

Herec zpěvačku podporoval, měla problémy s kariérou. Jejich vztah vypadal velmi harmonicky. Bartošová si myslela, že konečně našla své štěstí.

Svou lásku před nikým neskrývali. Všichni viděli, že ti dva jsou spokojeni navzájem. Tehdy říkali, že mají hodně společného, třeba hudbu nebo oblíbená jídla.

Překvapivě shodou okolností ale byli berani podle horoskopu. Zpěvačka vyzdvihla zvláštní pozornost svého partnera.

2

Když už byl Zdeněk s Ivetou, rozvádědl se s manželkou a jako by k ní měl stále nějaké city. Pořád ji měl v hlavě.

Tehdy si Bartášová začala myslet, že ji herec vnímá jako rozptýlení. Vzhledem k její složité povaze jí to stačilo, aby začala nadávat.

Zdeněk se začal objevovat na veřejnosti střídavě s každou z těchto dvou žen. I když novinářům řekl, že si už vybral zpěvačku.

Spolu však nežili. Vztah se dostal do slepé uličky.

3

Pomohl jí trochu lepší citit, ale sama Iveta se alkoholu a prášků nevzdala. Navíc se opět rozhodla, že se pokusí o sebevraždu. Už byly napsány dopisy na rozloučenou…

Pak se jí to nepodařilo a lékaři ji zachránili. Podhůrský tehdy novinářům lhal s tím, že Iveta při netradičním sexu omdlela. Až po letech se objevila pravda o pokusu o sebevraždu.

Už bylo jasné, že herec se zpěvačkou dlouho nevydrží spolu. Tento vztah se změnil v neustálý stres, dokonce zhubl.

Její postava byla příliš těžká, nikdo se s ní nedokázal normálně vyrovnat. Pár se rozpadl. Iveta Bartošová už nikdy nebyla šťastná.

4

Zdeněk Podhůrský poznal svou novou lásku, byla to mladá dívka, bylo jí teprve devatenáct let. Líbila se mu, ale rozhodl se, že nestojí za to.

„Jenomže za hodinku jsme se potkali znovu. To už bylo znamení. Oslovil jsem ji, že bych ji rád fotil“ řekl herec o této situaci.

Vzal jí telefonní číslo, jen to byl telefon její matky.

„Maminka mi ale nakonec Veroniku předala a domluvili jsme si schůzku“ pokračoval Zdeněk.

5

„A na té – když jsem přinesl nějaké fotky, abych zachoval zadání – jsem přiznal, že mám o ni trochu hlubší zájem“ vyprávěl Podhůrský svůj šťastný příběh.

Jenže Iveta Bartošová měla situaci mnohem horší. Každý dobře ví, jak skončil život této celebrity.

Herci je už 61 let. Ta dívka, kterou potkal, je pořád s ním, jmenuje se Veronika. Je s ní šťastný, jediné, co mu zakázala, bylo fotografování jiných nahých dívek.

Share