Susan Boyleová se po dlouhé době objevila na veřejnosti: Fanoušci slavnou zpěvačku málem nepoznali

Susan Boyleová se proslavila v roce 2009, kdy se zúčastnila britské show Britain’s Got Talent. Skotská zpěvačka ohromila publikum i porotu. Poté se věnovala kariéře, vydala několik alb. V posledních letech se ale na veřejnosti příliš neobjevovala, a tak překvapila fanoušky, když nedávno navštívila jeden hotel v Irsku.

Susan Boyleová / Zdroj: youtube.com

V roce 2009 vydala svou první desku, stala se slavnou zpěvačkou. Její alba kupovali lidé z celého světa, díky tomu si mohla vydělat.

Server TN.cz píše, že Susan Boyleová se v posledních letech na veřejnosti příliš neobjevovala, možná příčinou byla cukrovka, a tak dodržovala všechna proticovidová opatření.

Před dvěma lety zazpívala na zahájení olympiády v Tokiu. Nedávno překvapila fanoušky, když navštívila hotel Knock House v Irsku. V poslední době se změnila, lidé ji málem nepoznali.

Zpěvačka se nechala vyfotit se zástupcem magazínu Senior Times Desem Duganem. Zástupci hotelu tuto fotografii zveřejnili na Facebooku a napsali, že jsou rádi, že se k nim zpěvačka opět vrací.

Susan Boyleová / Zdroj: youtube.com

Fanoušci v komentářích napsali, že je to skvělý snímek a jsou rádi, že se zpěvačka usmívá. Popřáli jí také hodně štěstí. V Irsku žijí její příbuzní, a tak není divu, že Susan Boyleová tam přiletěla.

PSALI JSME: NA SLOVENSKU ZUZANU BUBÍLKOVOU KVŮLI KRAMPOLOVI NESNÁŠÍ: „RUKU MU KE SMÍRU NEPODÁM“

PŘIPOMÍNÁME: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA O ŽIVOTĚ NA VENKOVĚ: „NAŠLI JSME JEDNO Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH MÍST“

Share