„Takové útočiště je lepší než klec“ : Celý život žil pes v kleci a majitelé se rozhodli postavit pro něj elegantní pokoj pod schodištěm

Majitelé provedli opravy a zároveň se rozhodli přestavět místo pro spaní svého psa. Šestiletá Coco ze štěňátka žila v kleci, na kterou už byla zvyklá, ale rozhodli se pro ni slušně postavit chovatelskou stanici.

Za tímto účelem majitelé předělali prostor pod schody a uspořádali svůj oblíbený pokoj pro své miláček, v němž dokonce visí jeho portrét!

Majitelé přepracovali místo pro spaní svého psa a přeměnili ho na celou místnost.

.

Britka Natasha Hammondová řekla, jak ona a její manžel předělali roh svého psa – šestiletého Coco.

Podle hostesky Coco vždy spalav kleci – od prvního dne jeho vzhledu v domě. Uvnitř dali hračku, která voněla jako psí matka, a on si okamžitě zvykl na své místo.

V určitém okamžiku chtěli majitelé klec odstranit, ale pes byl proti:

Zakňučel a měl strach. To bylo jeho útočiště.

Díky opravě se místo pod schody změnilo na malý dům.

.

Majitelé se rozhodli opravit prostor pod schodištěm, když opravovali – mysleli si, že tam mohou vyrábět police a ukládat věci. A zároveň vytvořit dům pro Coco.

Podle hostesky byl psí dům postaven velmi rychle.

.

Hlavní práce Nata a její manžel Michael provedli v neděli, když oba nemuseli pracovat. A malé detaily a dekorace byly provedeny ve dvou večerech zdarma.

V nové „místnosti“ má Coco dokonce svůj portrét!

.

Kromě toho je zde dětská postýlka, lampa, kytice květin a celá krabice s hračkami.

„Odpoledne může Coco spát v jakékoli místnosti v domě, ale ze všeho nejraději má své místo – vždycky se sem vrací“, řekla Nata.

Majitelé a pes byli potěšeni novým domem.

.

„Nový dům se mu líbil a trávil v něm spoustu času“. A pro hostesku se ukázalo, že takove útočiště je lepší než klec – pokoj vypadá mnohem hezčí!

Share