Takový výsledek sama nečekala : Žena byla unavená šedými kadeřemi a šla k stylistovi

Jednoho rána si Susan, která žije ve Wisconsinu (USA), uvědomila, že se už nemůže na sebe dívat v zrcadle. Její šedé vlasy byly s tou ženou tak znuděné, že byla rozhodnuta se jich zbavit.

.

Susan uvědomila, že jí může svěřit vlasy pouze jedné osobě – ​​Christopher Hopkinsové. Protože je to skutečná specialita ve svém oboru, která se změnila mimo uznání více než tuctu lidí.

Christopher je zvláště úspěšny při transformaci žen nad 50 let. Kromě nového účesu a make-upu poskytuje Hopkins svým hrdinským stylům tipy, jak se oblékat tak, aby obraz, který vytváří, vypadal zahalený.

Mistr ví nejlépe

Susan si zvykla na starý způsob, že si ani nedokázala představit, co by mohlo vypadat jinak.

Jaký účes si vybrat, barvu vlasů … a make-up? Ale Christopherovi trvalo několik sekund, než si v hlavě vytvořil obraz obnovené Susan.

.

Klient jako Susan Hopkins to prostě miluje. Neříkají mistrovi, jak má dělat svou práci, ale jsou připraveni na experimenty a zcela důvěřují specialistovi.

Tento přístup umožňuje Christopherovi maximalizovat svůj tvůrčí potenciál a dosáhnout fenomenálního výsledku.

Muž mluví o mnoha transformacích podrobně na svém blogu YouTube. Můžete zde také vidět mini-rozhovory s jeho klienty.

.

Hopkins poznamenal, že chaotické kadeře Susan jsou husté záclony, za nimiž se skrývá její přirozená krása. Tento úsměv, tyto zářící oči …

Grizzly copánky přitahují veškerou pozornost, nedávají ostatním šanci vidět, že za nimi je stále stará a poměrně atraktivní žena.

Plná rychlost vpřed

Uvědomila si, do jaké barvy by Susan zapadala, Christopher otočil židli, aby žena neviděla pracovní proces. Učinil tak, aby emoce z konečného výsledku byly co nejjasnější.

/

Nová tvář

„To jsem já?“ Zeptala se okouzlujícího cizince, který se na ni díval z odrazu.

Teplá a příjemná barva vlasů nebyla vůbec jako „špičatá“ šedá. A zářivý úsměv na Susanině tváři udělal zrzku ještě jasnější a jasnější. A dokonce i vrásky v očích začaly hrát novým způsobem.

.

Ano, je to opravdu Susan, to samé, ale zároveň nové. V tuto chvíli si uvědomila, že není marné, že cestovala tolik kilometrů. A vůbec to není střih a barva vlasů – znovu se začala mít ráda, a to je tak důležité.

.

Říká se, že úspěšný výlet do stylista, pokud jde o účinnost, lze porovnat s relací s psychoterapeutem.

Není to překvapivé, protože pokud se vám líbí váš odraz v zrcadle, zvládání všech obtíží a útrap se stává mnohem jednodušší.

.

Share