Taťána Kuchařová odletěla z Česka: vyjádřila se k církevní žalobě a rozhovoru svého exmanžela Brzobohatého

Portál Blesk.cz v pondělí zveřejnil rozhovor s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, který se stal jedním z nejdiskutovanějších témat. Jeho bývalá manželka Taťána Kuchařová se o tom ale dozvěděla, když už byla v zahraničí.

Lidé z jejího okolí prozradili, že modelka odletěla z Česka do Itálie z pracovních důvodů v neděli. Teď se ale necítí dobře. „Je teď pryč a je z celé situace velmi špatná,“ řekla pro Blesk.cz jedna z kamarádek Kuchařové.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Taťána podle ní chtěla tuto situaci řešit před soudem. „Ona se Ondřeje snažila šetřit,“ dodala. Nyní proto modelka řeší další kroky se svými advokáty.

Kuchařová v pondělí na svém Instagramu napsala, že s bulvárním zveřejněním nemá nic společného a požádala šéfredaktora Blesku, aby vysvětlil, jak tento dokument získal.

Ondřej Gregor Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

Ve středu zveřejnila na sociální síti další příspěvek. „Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku,“ napsala Taťána Kuchařová.

Vysvětlila, že jejím jediným účelem je anulovat jejich církevní sňatek. Zveřejnění církevní žaloby by jí k dosažení tohoto cíle nepomohlo, ale mohlo by ji poškodit a chápe to.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Myslí si, že její bývalý manžel měl možnost se k tomu nevyjadřovat, ale poskytl rozhovor. „Blesk by pak bez jeho souhlasu žalobu zveřejnit nesměl,“ dodala Kuchařová.

PSALI JSME: CELEBRITY SE ROZHODLY ZÁBAVNĚ PODPOŘIT BRZOBOHATÉHO: ALEŠ HÁMA A SANDRA NOVÁKOVÁ SE UKÁZALI V KOSTÝMECH

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA MAXOVÁ SE OBJEVILA VE SPOLEČNOSTI SE SVOU MAMINKOU: UKÁZALY NEUVĚŘITELNOU PODOBU

Share