Tato matka již 11 let žije ve skleněné „kleci“ a jen dvakrát ročně může své děti obejmout: Důvod jen zasáhl všechny

Posledních 13 let strávila Juan Muñez ze španělského Cádizu v dobrovolně-povinné izolaci ve vzdálenosti několika centimetrů od své rodiny, kterou nemohla obejmout а ani líbat.

Pokud žena opustí úkryt, rychle zemře bolestivou smrtí. Její děti a její manžel tráví několik dní obtížnou přípravou, takže jen dvakrát ročně mají šanci dotknout se svého blízkého.

Život této ženy, kterа se právě stalа mladou matkou, se před 29 lety tragicky změnil. V tom roce vysadil manžel na jejich zahradu novou odrůdu brambor a když Juan začalа plevelovat, byla zasažena závažným alergickým útokem.

.

Do nemocnice bylа odvezenа „monstrum“ – tělo oteklé, vyčerpané bolestí.

Lékaři používající kortikosteroidy a další silné léky tento problém zastavili, ale Juanovo tělo bylo navždy zranitelné vůči chemicky aktivním látkám a všude ji začaly pronásledovat těžké alergie.

Poznámka: brambory byly zpracovány novým pesticidem, který byl po několika letech zakázán. Není znám počet obětí ani příčina nehody ani jméno výrobce pesticidů, rozsah problému není znám.

Juane Munoz nabídla vyšetřování a žalovat, ale ona nechce problémy. A tak existuje dost zármutku.

.

Juana začala oslabovat před očima a teď jakýkoli kontakt s nejběžnějšími věcmi by se z ní mohl stát trauma. Po několika letech utrpení a omylů byla nakonec diagnostikována, nebo spíše větou.

40letá žena vykazovala mnohočetnou chemickou citlivost (MCS), fibromyalgii, syndrom chronické únavy a elektrocitlivost.

To znamená, že každá vteřina jeji existence je plná bolesti a může žít bez rizika pouze v neutrálním sterilním prostředí. Potom rodina Muñozů postavila tento izolovaný útočiště, kde Juan žil posledních 13 let svého „života“.

.

Každá chemikálie, dokonce i vůně květin, může způsobit udušení. Slunce, déšť, vánek jsou synonyma slova „bolest“.

Juanův manžel pro ni pěstuje speciální biozeleniny, nepoužívá jediný gram hnojiva a dvakrát měsíčně kupuje speciální dietní maso od přísně důvěryhodného výrobce.

.

Juana se může dívat skrz své skleněné stěny na své zahradě, ale nesmí se dotýkat rostlin, aby se zabránilo alergické reakci. Nosí oblečení pouze z přírodní bavlny a používá keramické domácí potřeby.

Každých několik let musí být Juan odvezen do nemocnice na plánované vyšetření podle zvláštního protokolu a pokaždé jde o ruletu se smrtí, protože auto nelze zcela sterilizovat.

Její manžel a děti seděli několik dní na speciální dietě, očistili svá těla a oblečení, aby vstoupili do útulku a obejmout manželku a matku, aniž by riskovali její zabití.

.

Juana bude brzy mít vnuka, ale ona se nespokojí s nadějí, že ho bude někdy moci vyzvednout. Jedinou věcí, pro kterou stále chce žít, je pokračovat v boji proti této nemoci, aby pomohla ostatním lidem.

V poslední době se Juana stala dobrovolníkem pro testy speciální dýchací masky pro alergiky a poprvé za deset let mohla na krátkou procházku ve své zahradě a obejmout starou matku.

.

Share