Těhotná žena byla připravena poslat své dítě do sirotčince: Ale pár se rozhodl adoptovat trojčat a za to jim osud dal ještě větší dárek

Sarah a Andy Justice se setkali na univerzitě, mezi nimi se stali přáteli, které se pak vyvinuly v romantický vztah. Vzali se a snili o dětech. Ale mladá rodina čelila obtížím – Sarah nemohla otěhotnět.

V nemocnici se pár trochu uklidnil, lékaři řekli dívce, že bude moci mít děti pouze díky IVF, ale i zde je bohužel pravděpodobnost velmi nízká.

.

Našli těhotnou ženu, která byla ihned po porodu připravena poslat své dítě do sirotčince. Sarah a Andy souhlasili, že si toto dítě okamžitě osvojí.

Ale jak se ukázalo, pár očekával překvapení – dívka porodila trojčata. Očividně se obávala, že by mladí lidé opustili své děti, a tak varovala před opakovaným těhotenstvím.

.

Ale Justis se vůbec nebála, byli inspirováni, protože nyní mají tři děti – to je skutečný dárek!

Bůh jim dal nové štěstí – ukázalo se, že na rozdíl od všech předpovědí lékařů Sarah otěhotněla!

.

Brzy vzniklo dvojče – chlapec a dívka.

„Je to prostě neuvěřitelné! Před rokem jsme mohli jen snít o dětech, a teď máme pět!“ – Sarah neskrývá své potěšení.

.

V rodině je nyní pět dětí. To samozřejmě není tak snadné, protože existuje spousta úzkosti.

Sarah a Andy zapomněli, co je plnohodnotný sen, ale bez ohledu na to, co jsou šťastní, protože mají velkou a silnou rodinu, která se hlasitě směje.

.

Ale to není všechno, o rok později čekalo několik nových požehnání – „neúrodná“ Sarah znovu otěhotněla a narodil se chlapec.

.

Tento příběh je dalším potvrzením, že zázraky se stále dějí!

.

.

.

Share