„Ten týden, co budou Velikonoce, jdu na operaci“: Anička Slováčková nechce vědět věci dopředu

S nemocemi musí lidstvo bojovat celý život.Některé z nich mohou být smrtelné a člověk může zemřít bez ohledu na věk.S jednou takovou strašlivou nemocí bojuje i Anička Slováčková.

Na svůj osud si ale nestěžuje, jen se tím snaží projít.V době své nemoci přestala plánovat a nyní žije jen okamžikem.

.

Navíc si teď uvědomuje, že by to nikdy v životě nechtěla znovu prožít.Proto je možné, že zpěvačka bude dokonce připravena na radikální opatření.

Anička Slováčková má vždy pozitivní náladu a to je v její situaci velmi dobré.

.

„Řekla jsem si, že buď se budu na svět mračit, nebo se usmívat, a já se chci usmívat“ vysvětlila svou dobrou náladu Anička Slováčková

Mladá herečka a zpěvačka věří, že ta energie, kterou vysílá, se k ní vrátí, i když to není vždy pravda.

.

Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové nakonec podstoupila všechny chemoterapie.

Na jedné straně je ráda, že to skončilo, ale na druhé straně je trochu smutná, protože zdravotnický personál pro ni už byl jako rodina.

Takže už jí bylo trochu divné, že to skončilo, dokonce trochu plakala.

„Vím, že to bude znít asi divně, ale my se tam hodně se sestřičkami a všemi lidmi sblížili, byla tam legrace, dělali mi to tam hezké, takové rodinné“ pověděla Anička Slováčková.

.

V týdnu, kdy budou Velikonoce, musí podstoupit operaci. Odstraní se nádor z prsu. Sama herečka však zatím téměř žádné podrobnosti neví.

Ale i po operaci bude muset své tělo ozařovat. Je až s podivem, že o tom všem velmi snadno vypráví.

Byla doba, kdy Anička Slováčková dokonce uvažovala o úplném odstranění obou prsou. Bála se, že by se rakovina prsu mohla vrátit, ale lékařka ji uklidnila.

.

„Ale moje paní doktorka po všech různých testech řekla, že to není potřeba, že je u mě riziko nízké. Ale pro své zdraví bych se takového zákroku nebála“vysvětlila Anička Slováčková.

Kvůli své nemoci a také kvůli pandemii koronaviru teď zpěvačka raději nic neplánuje.

Anna plánovala, že po operaci se setká se svými přáteli a bude mít dobrý čas, ale omezení, která zavedla vláda, zničila všechny plány.

.

Takže teď musí žít jen okamžikem, každý den odděleně, bez větších plánů.

I tak má ale Anička Slováčková stále své sny a chce je realizovat.Herečka a zpěvačka prozradila, že by ráda někdy otevřela svou hospodu.

„Vždycky jsem si říkala, že až budu jednou ta slavná umělkyně, tak bych si chtěla někde na samotě otevřít hospůdku s penzionem a farmou“ přiznala Anička Slováčková.

Samozřejmě neví, jestli se to někdy stane, ale moc by si to přála.A my jí přejeme brzké uzdravení.

Share