„Lov jen učí lidi, aby respektovali život zvířat“ : Tento muž od dětství učí malé děti lovit zvířata a doufá, že budou sdílet jeho vášeň

39letý podnikatel ze švédského města Soderhaman, Niklas Lundqvist, má zálibu, kterou má rád 7 let. Niklas miluje lov a doufá, že jeho malé děti budou sdílet jeho vášeň pro lov, až vyrostou.

.

Aby však zbytečně neztrácel čas, Švéd již začal v této profesi představovat dcery.

.

„Baví mě ticho lovu, můžete být uvolnění a soustředění. Většinu času nevypadám nikde a dává mi to potěšení. A po dvou hodinách vás příroda obecně přestane pozorovat a stanete se součástí a cítíte každý detail a je to skvělé! “ řekl Niklas Lundqvist.

.

„Jíme jen divoké maso k jídlu. Máme negativní postoj k masnému průmyslu, který udržuje zvířata v zajetí.

.

A lov, jen, učí lidi, aby respektovali život zvířat. Věřím, že ideální způsob, jak střílet a dostat se do šelmy, je pro něj nejlepším způsobem, jak umřít, když už je zralý, “řekl Švéd.

.

Na lovu Lundquistova rodina obvykle dělá oheň, hraje hry a pak se vydává hledat stopy zvířat.

.

„Na lovu máme často pikniky, hrajeme si a jdeme se projít a hledat stopy zvířat.“Snažíme se mlčet. Zatím moje děti mají rády jen hračky, které pro ně vyrábím sám.“ řekl Niklas.

.

Domnívá se, že ti lidé, kteří mají negativní dojem z lovu a nadále konzumují maso z obchodu, by se měli dozvědět více o království zvířat a etice obecně.

Share