Tento pár nemohl mít děti a rozhodli se adoptovat trojčata : O týden později měli naprosto neočekávané překvapení

Sarah a Andy Justice se setkali na univerzitě a od té doby se nerozloučili. Nejprve se setkali na dlouhou dobu a pak se vzali. Společný život byl zarmoucen jednou událostí – na tři a půl roku manželství nemohli mít děti.

Doktoři říkali, že Sarah může otěhotnět, ale pouze oplodněním in vitro. Procedura by stála pár od 30 do 60 tisíc dolarů, plus pravděpodobnost, že Sarah otěhotní, bude pouze 10%.

.

Bylo rozhodnuto opustit IVF a rozhodnout o adopci. Sarah a Andy našli těhotnou ženu, která nechtěla vychovávat dítě, ale chtěla ho dát do sirotčince ihned po narození.

Pár se shodl na adopci. Jaké překvapení byla Sarah a Andy, když zjistili, že po příštím ultrazvuku těhotné ženy bude jich až tři děti! To byla zpráva.

.

Pár se rozhodl, že se stanou rodiči trojčat, protože opravdu chtěli děti. Dříve neměli jediný, ale teď budou tři – chlapec a dvě dívky.

.

O týden později měli Sarah a Andy naprosto neočekávané překvapení. Sarah zjistila, že je těhotná.

.

Pár, který donedávna téměř zoufal, že má děti, nyní vychoval až pět!

/

Je to samozřejmě velká odpovědnost a značná práce. Zvyšování pěti není vůbec snadné (plenky samy potřebují 40-50 kusů denně), Sarah a Andy se neplní neustále, ale cítí se neuvěřitelně šťastná.

.

Těmto lidem se stal takový úžasný příběh, který dokazuje, že člověk by nikdy neměl zoufat a vzdát se.

.

Share