Tento svět opustil bývalý snoubenec Sandry Novákové: Janu Nejedlému bylo 52 let

Filmový producent Jan Nejedlý zemřel ve věku 52 let. Příčinou smrti měly být komplikace po pádu na schodech, po kterém producent několik měsíců ležel v kómatu. Píše o tom server Super.cz s odkazem na eXtra.cz.

Jan Nejedlý a Sandra Nováková / Zdroj: Herminapress

Diváci si asi pamatují filmy jako Snowboarďáci, Experti či Prachy dělaj člověka, na kterých se podílel Jan Nejedlý.

Herečka Sandra Nováková byla pět let jeho partnerkou, seznámila se s ním při natáčení filmu Veni vidi, vici. Partneři se zasnoubili, svatbu několikrát odložili, ale nakonec se rozešli.

Jan Nejedlý / Zdroj: tv.blesk.cz

Před deseti lety se producent potýkal se zdravotními problémy, to už bylo po jejich rozchodu. Kvůli zánětu slinivky musel do nemocnice. Prožíval tehdy těžké životní období.

Navíc se ukázalo, že měl dluhy ve výši 50 milionů Kč a z tohoto důvodu skončil za mřížemi. Ve vězení měl strávit 5,5 roku, před pár lety ale byl podmínečně propuštěn.

Jan Nejedlý a Sandra Nováková / Zdroj: Super.cz

Několik zdrojů potvrdilo pro server eXtra.cz informaci o jeho smrti. Kvůli pádu na schodech skončil v kómatu a podle informací zmíněného serveru zemřel už před několika měsíci.

PSALI JSME: NATÁLIE JIRÁSKOVÁ PODRUHÉ OSLAVILA 18. NAROZENINY: KAM ADAM MIŠÍK VZAL SVOU PARTNERKU NA ROMANTICKOU DOVOLENOU

PŘIPOMÍNÁME: PATRICIE PAGÁČOVÁ UMÍ PŘEKVAPIT, FANOUŠCI JSOU NADŠENÍ: „TAK JAKO TADY VIDÍM HOLKU Z HOLYWOODU“

Share