Tento tanec neumožňuje žádnému divákovi sedět od prvních sekund: Stačí se podívat, jak krásně se pohybují

Stačí se podívat na tento tanec: neuvěřitelná složitost akrobatických kousků a nádherné choreografické dovednosti těchto interpretů jsou prostě úžasné!

.

Tanec v retro stylu není jen bláznivá energie, ale také romantika, ženskost a měkké flirtování. Tato hudba neumožňuje žádnému divákovi sedět!

Retro tance jsou vždy zárukou velkého úspěchu a vzhledu radostných úsměvů i mezi nejzávažnějšími a úzkostlivými lidmi. Ale to všechno začalo populárním filmem „Dudes“!

.

A není nic překvapivého v tom, že retro stále získává na popularitě, je tak skvělé zahřát se po náročném náročném dni, a dokonce se naučit, jak se pohybovat krásně a snadno na tanečním parketu a provádět nejobtížnější kroky k zapálené hudbě!

V posledních letech se retro tancům začalo dostávat mnohem více pozornosti než dříve. Nyní se konají i mezinárodní festivaly, na kterých mohou všichni amatéři a profesionálové předvést své dovednosti.

.

Rock, který se houpe, se koná každoročně ve městě Mnichov, kde je nejúžasnější představení považováno za boogie-woogie polského dua.

.

Přestože je tanec považován za evropský, ve skutečnosti pocházel z americké armády lindi-hopu poválečné éry. Je to jen to, že obyvatelé Evropy vzali své hnutí jako základ a přidali rock and roll melodie.

.

Boogie-woogie dance začal s potěšením provádět všechny návštěvníky poválečných klubů, postupně k nim byly přidávány akrobatické komponenty.

.

Je prostě nemožné si představit, co pár začal dělat na podlaze! To je možné pouze pro profesionální sportovce nebo umělce.

Share