Tereza Hlůšková už není sama: Randí se slavným fotbalistou

Tereza Hlůšková už není sama, má prý nového partnera. Jejím přítelem je fotbalový útočník Marián Kovář. Předtím prý randila s MMA bojovníkem Michalem Kotalíkem. Píše o tom server eXtra.cz.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Před několika měsíci se Tereza Hlůšková vrátila do Česka z Pákistánu, kde strávila téměř 4 roky za mřížemi. Po návratu se výrazně změnila, teď vypadá lépe než před rokem.

Našla si zaměstnání a tato práce ji podle jejích slov baví. Kromě toho nezůstala dlouho sama, média psala, že jejím partnerem údajně měl být Michal Kotalík.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Oba měli podobnou minulost. Kotalík byl také za mřížemi, z vězení odešel na konci roku 2021. Za těžké ublížení na zdraví dostal čtyřletý trest. Tento vztah však skončil.

Jejím novým partnerem je fotbalista Marián Kovář. Tereza na svém Instagramu ukázala, že leží v posteli a drží v ruce sklenku vína, zatímco její partner byl u dřezu a myl nádobí.

Tereza Hlůšková / Zdroj: Expres.cz

„Jeden vaří, druhý umývá. Jsme tým,“ napsala ke snímku Hlůšková. Pár dní předtím ukázala jeho fotku bez hlavy a napsala, že si na něj „brzy bude muset pořídit zbrojní pas“.

PSALI JSME: PATRICIE PAGÁČOVÁ SE POCHLUBILA DCERKOU: ROZTOMILÁ HOLČIČKA ROSTE JAKO Z VODY

PŘIPOMÍNÁME: DARA ROLINS SE VRACÍ DO REALITY: LETNÍ IDYLKA U ZPĚVAČKY SKONČILA

Share