Timo Tolkki naštval Dominiku Gottovou : „Je jí 31 a pracovala jen pár měsíců“

Před pár dny se Dominika Gottová opět setkala se svým manželem Timem Tolkkim v centru Prahy. Pořád se ji snaží přemluvit, aby se znovu sešli. Dcera Karla Gotta to ale odmítá. Finský kytarista však řekl to, co se ho opět oddálilo od jeho manželky.

Velmi nečekaně se Dominika tento týden opět setkala se svým manželem Timem. Stále se neúspěšně snaží sjednotit rodinu.

.

Pokaždé, když se snaží vrátit se k ní, požádat o druhou šanci pro sebe, ale pokaždé dělá spoustu chyb, že se jen oddálí svou lásku od sebe.

.

Během jejich setkání stihli hodně diskutovat. Diskutovalo se o spoustě věcí, ale hlavně dcera Zlatého slavíka neustále zdůrazňuje, že začala nový život a nevrátí se k němu.

Timo má však jiné plány a trvá na svém. Dokonce začal pracovat v Česku a teď píše album.

.

Také řekl Dominice, že by chtěl, aby všichni žili spolu v Praze včetně jeho dcery Niny. Neměl to říkat, dcera Karla Gotta se po těch slovech pořádně naštvala.

.

Kvůli tomu se mu rozhodla promluvit o jeho lžích. Dominice se nelíbí lež, kterou o ní hudebník neustále sděluje v médiích. Proto se rozhodla, že mu všechno řekne.

.

„Třeba to, že pro jeho dceru Ninu byla něco jako druhá máma a obě se měly moc rády“ prozradil jeden člověk blízký tomuto páru.

.

Dcera Karla Gotta ji považuje za strašně línou a takovou ženu, která chce žít za cizí peníze. Už ji ani vidět nechce.

.

„Je jí 31 a pracovala jen pár měsíců, zatímco ona měla svého času i dvě zaměstnání“ řekl stejný zdroj. Dominika se poté musela trochu uklidnit.

.

Opět se na ničem nedohodli. Ale Timo zůstal spokojený, protože nemusel za nic platit.

Share