Timo Tolkki trpí : Bez Dominiky Gottové se jeho život ještě zhoršil

Dominika Gottová je v rodné Praze už téměř měsíc a vypadá, že je s návratem do vlasti spokojená. Utekla od svého finského manžela, protože už nemohla tolerovat jeho neustálé eskapády.

.

Finský metalový kytarista jí ukradl šperky, neustále na veřejnosti dělal podivné výroky a nakonec dokonce přivedl milenku do jejich společného domu. Tam ho Dominika viděla, jak souložil s jinou ženou.

.

Timo Tolkki zveřejnil na svých sociálních sítích své nové fotografie. Vypadá to, že bez dcery Zlatého slavíka se mu moc nedaří.

.

Před týdnem přišla nejstarší dcera Karla Gotta k hrobu svého otce, aby se mu poklonila. Podle toho, jak vypadala, se dalo říct, že prožívá těžké období, ale pořád je ráda, že je tady v Česku a ne ve Finsku se svým manželem.

Nechtěla potkat Vánoce s tím, kdo jí ublížil.

.

Kromě osamělých eskapád třeba nezapomenout, že Timo je pro všechny ostatní duševně nemocný člověk a má závislost na alkoholu. Takže i když to Dominika měla těžké, lepší už sama než s takovým mužem.

Timo mezitím všem ukazuje, že se může obejít i bez manželky, ale zdá se, že tomu tak není.

.

Podle informací, které jsou k dispozici, lze říci, že kytarista se neustále pohybuje mezi Finskem a Mexikem.

O Vánocích všem ukázal svou „elegantní“ večeři. Bez své manželky se zřejmě neobejde…

.

Jejich cesty se rozešly, Dominika se raduje z nového života, i když všechno není v pořádku, ale Timův život připomíná horskou dráhu.

Poté, co ho Dominika opustila, nejel za ní, ale za svou milenkou do Mexika. A ta ho obvinila ze sexuálního obtěžování.

.

Kdysi byl známým metalovým hudebníkem na celém světě a měl v manželkách dceru největšího českého zpěváka. Nyní jeho život připomíná spíše trosky.

Share