„To není moje čelist a krk“: Linda Evangelista se fotila pro slavný časopis po neúspěšné kosmetické proceduře

Supermodelka Linda Evangelista se objevila na obálce britského Vogue. Jde o její první větší focení po nepovedeném kosmetickém zákroku, který podle modelky zkreslil její vzhled.

Linda Evangelista / Zdroj: bbc.com

Vysvětluje, že na obálce Vogue jí vizážista opatrně stáhl obličej, čelist a krk elastickými páskami a obvazy: „Ve skutečnosti to není moje čelist a krk, a já nemůžu chodit s obvazy pořád.“

„Snažíla jsem se mít se ráda taková, jaká jsem, ale to vše jen kvůli té fotce,“ přiznala otevřeně hvězda přehlídkových mol.

„Myslím, že jsme tu, abychom vytvářeli fantazie. Vytváříme sny. Myslím, že je to povoleno. Kromě toho se tyto fotky postaraly o všechny mé nejistoty, takže jsem mohla dělat to, co dělám ráda,“ dodala modelka.

Linda Evangelista / Zdroj: bbc.com

Je to téměř rok, co kanadská supermodelka, jedna z nejznámějších tváří na přehlídkových molech a obálkách časopisů 90. a 20. století, prohlásila, že je mimo pozornost poté, co byla „brutálně znetvořena“ nechirurgickou procedurou odstranění tuku CoolSculpting. (kryoliposukce).

Podstatou metody je odstranění tukových buněk pod vlivem chladu. V případě Evangelisty se však jejich počet nesnížil, ale naopak – zvýšil. Situaci podle ní nedokázaly napravit ani dvě bolestivé korektivní operace.

To vážně ovlivnilo její život, připravilo ji o prostředky na živobytí, uvrhlo ji do hluboké deprese a donutilo ji stát se samotářkou.
„Kdybych věděla, že vedlejší účinky mohou znamenat ztrátu živobytí a vy skončíte tak depresivní, že se nenávidíte, neriskovala bych,“ řekla Linda British Vogue.

Linda Evangelista / Zdroj: stars.segodnya.ua

Modelka také uvedla, že se snažila situaci napravit pomocí liposukce, ke které se uchýlila dvakrát, ale nepomohlo to.

Minulý rok Evangelista (57) uvedla, že podala žalobu na společnost Zeltiq Aesthetics, která zákrok provedla. Později uvedla, že soudní spor byl urovnán.

Modelka přitom nezastírá, že se ještě psychicky nevzpamatovala a chápe, že už nebude moci pracovat jako dřív.

Linda Evangelista / Zdroj: stars.segodnya.ua

„Už jsem se psychicky vzpamatoval? Absolutně ne. Moc mi chybí práce, ale upřímně, co můžu dělat? Nebude to jednoduché. V plavkách mě neuvidíte, to je jasné. Bude to těžké najít si práci s tím tukem, co mám: bez retuše, bez zakreslování, bez klamání.“

PSALI JSME: „DÁVNO NENÍ HOLKA“: 53LETÁ JENNIFER LOPEZ DOSTALA SPOUSTU KRITIKY OD FANOUŠKU

PŘIPOMÍNÁME: “ZHOUPLA MI PŮDA POD NOHAMA”: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O BÝVALÉM MANŽELOVI. JAK ZVLÁDLA ROZVOD S TOMÁŠEM PLEKANCEM

Share