Tohle nezažil ani v Africe: Petr Vacek popsal, co se mu stalo po návratu do Prahy

Petr Vacek, který v seriálu Ulice ztvárňuje roli vědce Tomáše Jordána, nedávno cestoval po Africe. Herec po návratu do Prahy ale zažil nepěknou situaci. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, co se stalo.

Lidé, kteří chtějí jet z Letiště Václava Havla do centra Prahy, mohou zaplatit 100 korun a dojet autobusem na zastávku Hlavní nádraží.

Petr Vacek / Zdroj: youtube.com

Petr se po příletu do Prahy rozhodl, že si neobjedná taxi, ale pojede autobusem.

Se synem přišel k autobusu na poslední chvíli, řidič už chtěl zavřít dveře, ale mávali na něj, aby počkal. Oba si ale všimli, že řidič je už naštvaný, přesto mu herec poděkoval.

Petr Vacek / Zdroj: youtube.com

Vacek chtěl zaplatit kartou, ale trvalo to dlouho, protože něco nefungovalo. Jeho 15letý syn chtěl udělat něco pro urychlení procesu, ale kvůli tomu se zasekl strojek na jízdenky.

To rozzlobilo řidiče, který k nim přistoupil, vytrhl z mašinky lístky a hodil je na zem. Umělec to přirovnal k chování některých lidí ke psům.

Petr Vacek / Zdroj: youtube.com

Herec v rozhovoru vysvětlil, že strávil pár týdnů v Africe, kde se bílí a černí navzájem nesnáší, ale nikdo se tak nechová.

„Lidi se k sobě ve veřejném prostoru chovají slušně, protože jde o kšeft,“ řekl pro eXtra.cz Petr Vacek.

Petr Vacek / Zdroj: youtube.com

Herec dodal, že MHD v Praze je výborná, považuje ji za jednu z nejkrásnějších a nejpohodlnějších na světě, ale jeden člověk může podle něj zničit skvělou práci tisíců dalších lidí.

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ S MAMINKOU MAJÍ KONEČNĚ NA NĚCO STEJNÝ NÁZOR: CO JE SPOJILO

PŘIPOMÍNÁME: SASKIA BUREŠOVÁ UPŘÍMNĚ O MANŽELOVI: „UŽ JSME TAK TROCHU SOUROZENECKÁ DVOJICE“

Share