Tohle nikdo nečekal: Aneta Vignerová a Petr Kolečko se vzali, svatba byla tajná

V poslední době si všichni mysleli, že scenárista Petr Kolečko chodí s herečkou Denisou Nesvačilovou a že už se ke své bývalé partnerce, matce syna Jiřího, nevrátí. Server Blesk.cz však informuje, že Aneta Vignerová se oficiálně stala jeho manželkou.

Jejich svatba se podle zmíněného serveru konala 14. března na Staroměstské radnici. Den předtím již partneři vyřídili všechny potřebné dokumenty.

Před dvěma týdny v úterý se oficiálně stali manželi, svatba byla tajná. Oba partneři nosí snubní prsteny, scenárista ho v pondělí ráno v pořadu Nový den na CNN Prima News neskrýval.

Petr Kolečko / Zdroj: reprofoto FTV Prima

Po svatbě modelka na svém Instagramu ukázala, že odjela na dovolenou. Tehdy už lidé začali spekulovat, že se k ní možná vrátil její partner. Někteří fanoušci upozornili i na její fotky, všimli si, že už nosí prsten a ptali se, kdo je její muž.

Aneta Vignerová / Zdroj: Instagram.com

Aneta Vignerová také prozradila, že syn Jiří strávil 10 dní u babičky. Teď už je jasné proč, jeho maminka byla zaneprázdněná.

Partneři už loni nafotili svatební fotky, ale vzali se teprve před dvěma týdny.

PSALI JSME: SIMONA KRAINOVÁ ULOVILA ZAJÍCE: MODELKA SE POCHLUBILA FOTKOU SE SVALNATÝM FEŠÁKEM

PŘIPOMÍNÁME: „CHODILA JSEM SE ZA NĚJ MODLIT DO KOSTELA“: BÝVALÁ PŘÍTELKYNĚ KARLA SCHWARZENBERGA PROZRADILA, ŽE SE STÁLE PŘÁTELÍ. DOUFÁ, ŽE JÍ FINANČNĚ POMŮŽE

Share