Top 5 dárků, které by v žádném případě neměly být rozdány na Nový rok

Některé věci budou pro nový rok nevhodné dary.

/

Každý z nás si přeje, aby byl dárek předán nadané osobě, aby mu prospěla a připomněla mu příjemnou dovolenou. Existují však prezentace, které se vyplatí nikomu představit.

Některé jsou prostě marné, ale některé mohou urazit. Pokud nechcete jen házet své peníze do větru, jděte na to svou myslí. Zde je 5 nejhorších dárků pro nový rok.

Zvíře

Dávat zvířatům je špatný nápad. Ne všichni lidé mají rádi krysy, ačkoli jejich majitelé jsou připraveni na den i noc, dokazují, že jsou nejchytřejší a nejsladší zvířata.

.

I když jistě víte, že jeden z vašich přátel sní o kočce, hlodavci nebo psovi, nezasahujte. Nechte ho vybrat a koupit si domácího mazlíčka pro sebe. Nemusíte hádat s plemenem, barvou nebo něčím jiným.

Ještě horší – dát zvíře někomu, kdo na to není připraven.

Květiny

Kytice na nový rok? To je přinejmenším podivné. Tento svátek je spojen s mandarinkami, svíčkami, barevnými balónky, ale ne s květinami.

.

Velkým rizikem je, že vaše kytice přepravu přežije. Matné květiny ztratí svou přitažlivost velmi rychle.

Mimochodem, už je čas zapomenout na jedlé a praktické kytice. Ponožky, ovoce a bonbóny nejsou nejlepší nápady pro výrobu kytice.

Ve většině případů vypadají tyto skladby úžasně a móda pro ně je beznadějně pryč.

Alkohol

Může se zdát jako dobrý nápad dát někomu láhev koňaku. Mnoho lidí však může být tímto darem urazeno. Nemyslíte si, že mají problém s alkoholem?

.

Jedinou výjimkou jsou nápoje zakoupené na výletech, ale pouze v případě, že darujete blízkého přítele. Může mít zájem vyzkoušet jamajský rum nebo skutečnou gruzínskou chachu.

Takový dárek by však neměl být poskytnut kolegovi, okresnímu terapeutovi nebo školnímu supervizorovi dítěte. Toto je pouze pro velmi blízké přátele.

Vánoční oblečení

.

Během několika týdnů nového roku budou ponožky s jeleny a Santa vypadat úžasně. A proč potřebujete oblečení, které můžete nosit po dobu 1–2 týdnů ročně?

A obecně, proč jsou takové barevné ponožky pro dospělé? Ani děti nejsou moc šťastné.

Totéž platí pro svetry, trička a spodní prádlo. Je určitě nadaný, a tak ví, s jakou dovolenou byl představen, a takové podpisy nevyžaduje.

Chcete, aby dárek měl stále nápis? Přidejte pohlednici.

Dárek pro sebe

„Milovaný, koupil jsem ti nádherný dárek! Zavři oči a já se pokusím na chvíli,“ – slyšel takový anekdota? Takže ať to zůstane anekdota, v reálném životě takové místo neexistuje.

.

Pokud manžel koupí nafukovací člun a zvedne ho své manželce, nebo manželka dá manželovi boty, které nosí, je to špatné znamení. Takové dary prokazují sobectví a neochotu potěšit partnera. Nemají nic vtipného.

Udělejte si čas a peníze na nákup té věci, která potěší vaši blízkou. Nikdo vám nezakazuje, abyste si udělali dárek pro sebe, ale přesně tak byste se měli postavit a nedat na novoroční dárek svému manželovi nebo manželce.

Share