Týnuš Třešničková o svém p0pálení : „kdyby lidé ve skutečnosti věděli, jak na tom jsem, tak by se asi divili“

Rok a půl uplynul od dne, kdy Týnuš Třešničková zažila ve svém životě děsivý příběh. Bylo to jedno z nejtěžších období jejího života. Ale i když už uplynul čas, ještě není nic u konce.

Na svém Instagramu řekla, že už je unavená ze všeho, co se děje.

1

Většinou to bylo kvůli stovkám e-mailů, které si přečetla youtub blogerka. Nyní aktivně komunikují čeští právníci s tureckými právníky.

Kromě Týnuš Třešničková toho musí vyplnit různé dokumenty o důsledcích a jak to ovlivnilo její zdraví, ale už byla unavená, aby to udělala.

2

Soud s tureckou restaurací, kde se vše odehrálo, tak bude pokračovat ještě dlouho.

Před osmi měsíci se vrátila Týnuš Třešničková z turecké soukromé kliniky, kde byla léčena. Tím to ale neskončilo, léčba pokračovala v Česku.

3

Možná její sociální sítě ukazují krásný život, ale ne vždy je všechno tak zábavné, jak se zdá na fotografiích.

„Na sociálních sítích to skoro vypadá, jako bych se jenom opařila čajem, ale kdyby lidé ve skutečnosti věděli, jak na tom jsem, tak by se asi divili“ řekla Týnuš Třešničková.

4

Její fanoušci mají rádi její odvahu, částečně ji za to milují.

Podle ní se snaží na Instagramu být vždy pozitivní a ukázat lidem i různé pozitivní věci. I když to vlastně není úplně pravda.

Nyní neustále navštěvuje kliniku estetické medicíny a bude to ještě nějakou dobu trvat. Potřebuje čas, aby se rány uzdravily.

5

Share