„Tyto fotografie obešly celý svět“ : Jak vypadá dítě nejkrásnějšího páru na sociálních sítích

Fotografie Mariam a Davida letos obešly celý svět. Svatba lidí uznaná jako nejkrásnější pár v Gruzii vzbudila skutečný zájem uživatelů sítě.

Důvodem této popularity byla nejen krása nevěsty a ženicha, ale také velmi velkolepé obrázky obřadu, na kterém byli mladí v tradičních národních krojích.

.

Ale Mariam a David nepovažují jejich nejúžasněji krásnou svatbu za nejdůležitější událost svého života, ale za narození dítěte – své dceři, která dostala jméno Marta.

.

V prvních měsících života její dcery pár zakryl její tvář před cizími lidmi a každý, kdo se zajímal o život krásné a úspěšné rodiny, viděl pouze fotku s Marthou v kočárku.

.

Ale teď, když se dívka trochu rozrostla, rodiče rádi zveřejní její fotografii na instagramu, což způsobuje potěšení a něžnost předplatitelů.

.

Na obrázcích, na kterých jsou šťastní rodiče potištěni svým malým pokladem, zanechává Mariam dojemné podpisy:

.

Největší štěstí v mém životě. Radoval jsem se z mnoha věcí a myslel jsem si, že to bylo štěstí, ale ani jsem o tom ani nesníval, děkuji, Pane, za odhalení milosrdenství a za poskytnutí mé lásky. Udržujte moji Martu navždy a navždy.

.

Jakákoli slova zde budou zbytečná, takže se podívejme znovu na tuto nádhernou gruzínskou rodinu a na malou Martu, která určitě vyroste v opravdovou krásu.

.

Zbývá čekat, až zjistí, jestli bude Martha tak krásná jako Mariam. Je však zřejmé, že neméně atraktivní dospělí pocházejí z krásných dětí .

Viz také – Jak nyní William Franklin-Miller vypadá – nejkrásnější chlapec na světě.

Share