„U toho jsem být nechtěl“: Margita prozradil tajemství Hany Zagorové

Hana Zagorová a Štefan Margita tvořili jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Před několika měsíci oslavili 30. výročí svatby. Vzali se 30. května 1992 a bylo to hned druhý den po rozvodu. Zpěvák ji však požádal o ruku, když byla ještě vdaná. Píše o tom portál Aha!

Před rokem vyšla kniha Naprosto nezbytná Hana Zagorová. Zpěvák vyprávěl o některých situacích, které se odehrály v době, kdy jejich vztah teprve začal.

Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jednoho dne jí oznámil, že si ji chce vzít, ale byl trochu šokován její odpovědí. Zpěvačka se zasmála, nepředpokládala, že by ji požádal o ruku.

„A nevadí ti, že jsem vdaná?“ zeptala se ho Hana Zagorová. To mu ale nevadilo, dokonce už svolal lidi na svatbu. Tehdy byla zpěvačka ještě manželkou herce Vlastimila Harapese.

Štefan Margita a Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

Štefan Margita prozradil, že jeho partnerka tehdy manželovi neřekla, co se děje. Došlo ale k jedné situaci, po které se zpěvačka rozhodla manželovi všechno vysvětlit.

Margita řekl, že jednou jeli se Zagorovou v autě, které tehdy řídila. Byli u Státní opery a tehdy přestal fungovat semafor.

Štefan Margita / Zdroj: tv.blesk.cz

Ve stejném okamžiku nedaleko projížděl autobus, ve kterém se nacházel baletní soubor Národního divadla. V tom autobuse byl i její manžel Vlastimil Harapes, který je uviděl z okna a začal mávat. Ale Štefan a Hana předstírali, že ho neviděli.

Po této události zpěvačka řekla, že druhý den zavolá svému manželovi a přizná se mu. „U toho jsem být nechtěl,“ dodal Margita.

Štefan Margita a Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Manželství tehdy rozváděl současný producent Oldřich Lichtenberg. Bylo nutné udělat všechno velmi rychle, aby se svatba konala 30. května. Rozvod nebyl sporný, ale Harapes byl tehdy v zahraničí, a tak se s ním Lichtenberg musel domluvit telefonicky.

Naštěstí se mu podařilo vyřešit tento problém a manželé se rozvedli, rozvod byl pravomocný. „Hanka se opravdu mohla druhý den znovu vdát,“ cituje Oldřicha Lichtenberga eXtra.cz.

PSALI JSME: “JSEM ŽENSKÁ, KTERÁ UŽ VÍ, CO CHCE“: HEIDI JANKŮ OTEVŘELA SVÉ SRDÍČKO. PROZRADILA, CO ČEKÁ OD PARTNERA

PŘIPOMÍNÁME: “CHTĚLA BÝT SLAVNOU MODELKOU“: TEREZA HLŮŠKOVÁ UKÁZALA, JAK NYNÍ VYPADÁ

Share