“Udělala jsem dárek svému manželů, který stál 1 dolar”: Muž náhodně se stal milionářem

Žena se rozhodla ušetřit na novoročním dárku pro svého manžela, a utratila jenom 1 dolar. Ale osud byl k mužů víc milostivý, a díky tomu dárku se stal milionářem. Ale co dělat s tím náhodným majetkem ještě neví.

Advokát Daniel Shuman z města Arlington v státu Virginia, USA, obdržel od své manželky na Silvestr skromný dárek, který stojí jenom 1 dolar(23 koruny), manželka se rozhodla ho potěšit nejlevnější loterii na novoroční hru Virginské loterii.

.

Žena šla z práci domu a navštívila malý obchod 7-Eleven, kde koupila loterii. Její manžel není hazardní člověk, nikdy nehrál v loterii, a nevěřil v jich čestnost.

Daniel poděkoval manželce za dárek, a zapomněl o něm na nějaký čas. Ale 20 ledna vzpomenul, a rozhodl se zkontrolovat rezultáty hry. Byl natolik překvapený, že nemohl mluvit, jeho první hra byla velmi úspěšná.

.

“Uviděli jsme, že číslo se shoduje. Neuvěřili jsme v to, a zkontrolovali ještě jednou. Nás to šokovalo tak, jakoby jsme toho vůbec nechtěli!”- řekl Shuman.

Jednodolarový dárek manželky přinesl mužů cely majetek, jeden milion dolarů(23 miliony korun). Muž nejdřív jel do obchodu, kde jeho manželka koupila loterii, aby zavolal organizátorům loterii, a obdržel výhru.

Ale za to, že obchod prodal mu loterii, vzal komisi 10 tisíc dolarů(230 tisíc korun), ale Daniel nebyl z toho smutným, i bez toho se stal bohatým.

.

Shuman je vděčný své manželce za takový úžasný dárek, ale se přiznává, že ve dnešní době nevěří ve svou výhru, a nemůže vymyslet, kam vytratit takovou ohromnou sumu.

Daniel nespěchá dělat drahé nákupy, a investovat peníze, jak mu doporučuji kamarádi, protože přesně rozumí, že

ta peníze muže jednoduše ztratit. A takový příklad existuje, mladý muž z Austrálii vyhrál loterii a stal se velmi bohatým, ale není na dlouhou dobu.

Daniel není první člověk, který vyhrál na cizím přání ušetřit.

Stálý návštěvník amerického pubu měl radost švindlovat se spropitnými, a místo peněz, dával číšníkům nejlevnější loterii.

Ale osud přinesl mu ponaučení, jedna z pracovnic pubu teď muže žít bohatě cely život, díky jeho skouposti

Share