Upřímná zpověď Jaromíra Soukupa: rozchod s Agátou Hanychovou nesl velmi těžce

Jaromír Soukup loni zažil spoustu nepříjemných událostí. Trápily ho vážné zdravotní problémy, navíc se rozešel s Agátou Hanychovou, s níž má dceru Rozárku.

Předloni musel mediální magnát podstoupit operaci, příčinou byla zlomenina ruky.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Loni v létě musel znovu podstoupit chirurgický zákrok. V podcastu HypeCast vysvětlil, že tenkrát mu praskla tepna v hlavě nebo v nose.

Operace trvala čtyři hodiny a po ní si uvědomil, jak se jeho fyzický stav zhoršil. V dalších dvou měsících byl rád, že mohl ujít 300 metrů.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Začátkem září loňského roku Agáta Hanychová oznámila, že s Jaromírem už pár netvoří. Pár měsíců před rozchodem se jim narodila dcera Rozárie.

Moderátor a podnikatel nesl rozchod těžce. „To tě úplně sestřelí psychicky, fyzicky, prostě do pr**le. Rozárce byly čtyři měsíce,“ prozradil pro HypeCast Soukup.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Necítil se dobře, natáčení pro něj v té době nebylo jednoduché. Na jeho psychickém stavu se podepsaly i stresy v práci.

Po operaci, rozchodu a stresových situacích se chtěl dát do dohromady. Z tohoto důvodu se začal připravovat na zápas s kontroverzním influencerem Alešem Bejrem, začal znovu trénovat.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Podle mnohých diváků byl rozhovor zajímavý a i ti, kteří nejsou jeho fanoušky, ho tentokrát chválili.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ MÁ DŮVOD K RADOSTI: „SOUD TO ZMĚNIL,“ PROZRADIL ZDROJ NEPŘÍJEMNOU ZPRÁVU PRO SOUKUPA

PŘIPOMÍNÁME: JAROMÍR JÁGR JEDNOU VĚTOU O SVÉ PŘÍTELKYNI DOMINICE POBAVIL MILIONY DIVÁKŮ: CO O NÍ ŘEKL A JAKÁ BYLA JEJÍ REAKCE

Share